טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתר הכרויות

בניית אתר הכרויות היא משימה מאתגרת. קודם כל צריך לזכור שכל יום נבנה אתר הכרויות חדש. רוב אתרי ההכרויות פונים לאוכלוסיות של סטרייטים ומציעים שירות הכרויות בחינם בשלב הראשוני על מנת לצבור חברים. לאחר שחברים רבים נרשמו לאתר, אתר ההכרויות מתחיל לגבות כסף על שירותיו. רוב אתרי ההכרויות שקמים לא מצליחים ליצור באזז ועניין אמיתי ולא נרשמים אליהם מספיק חברים, ובסוף האתרים הופכים להיות לא מתוחזקים עד שנשכחים כליל. אתרי הכרויות אחרים שכן מצליחים לצבור כמות נכבדת של חברים רשומים לא מצליחים לשרוד המעבר הזה בין שירות בחינם לשירות בתשלום.

 

לכן, כאשר חושבים על בניית אתר הכרויות צריך להבין מהו השירות הייחודי שהאתר מציע. האם הוא פונה לקהל יעד נישתי? האם האתר מפעיל שירותים טכנולוגים ואפליקציות חדישות? האם הממשק של האתר הוא חדשני ומסקרן? לאחר הגדרת הייחוד של האתר ונקודות החוזקה שלו שמבדילות אותו מאתרי הכרויות אחרים, צריך להתייעץ עם חברה לבניית אתרים שמתמחה בתחום של בניית אתר הכרויות .

 

אתר הכרויות- מיוחד ומעניין ככל שיהיה לא יצליח בשוק אם לא יהיה פשוט לשימוש. ישנן חברות רבות בתחום של קידום אתרים שנרתעות מלקחת על עצמן פרויקט של בניית אתר הכרויות כי זהו תחום הדורש ניסיון ומקצוענות גבוהה. אנחנו באינטרדייט מתמחים בתחום של בניית אתר הכרויות ויש לנו ניסיון של שנים בתחום. יזמנו ושקדנו על בניית אתרי הכרויות עבור קהלים ספציפיים, והאתרים שלנו הם אתרים המובילים בתחומם. דוגמא לכך הוא אתר שידייט- אתר הכרויות לנשים, שדורג לאחרונה על ידי מאקו כאחד מחמשת אתרי ההכרויות הטובים בישראל.

 

תזכרו תמיד שקונספט של האתר הוא בסיס הכרחי לאתר טוב, אך הוא לא מספיק- חייבים לדאוג שבניית האתר תהיה איכותית המאפשרת נוחות בשימוש וגמישות בניווט, והיעזרות בפעולות של מיתוג וקידום האתר.

 

לצפייה במגוון אתרי הכרויות שאינטרדייט פיתחה לחצו כאן.

Go to top of page