טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

שליחת פקס דרך האינטרנט – למי זה מתאים

קיימות דרכים שונות, המאפשרות להעביר מידע באופן יעיל. ובכל זאת, ככל שמוצעים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים יותר,אנו נוטים לזנוח דרכים שונות, שהיו מקובלות יותר, ובוחרים בפתרונות חדשים וטובים יותר. שליחת פקס דרך האינטרנט היא דרך חדשה, שהופכת פופולארית יותר ויותר בקרב בתי עסק שונים וגם בקרב לקוחות פרטיים.

שירות זה מוצע על ידי חברות שונות, המאפשרות לבצע את השליחה ללא הצורך בשימוש במכשיר הפקסימיליה. למי מתאים שירות זה ומהם יתרונותיו? על כך, במאמר הבא.

למי מתאים שירות שליחת פקס דרך האינטרנט

שירות שליחת פקס דרך האינטרנט מהווה תחליף מצוין לשליחת דואר וגם לשליחת פקס באמצעות הפקסימיליה. באמצעות שירות ייחודי זה יכול כל אחד לבצע את השליחה באופן פשוט מאד ולא פחות מכך – גם מיידי. השירות מתאים בעיקר לעסקים, הנדרשים בשליחה מסוג זה באופן קבוע או אפילו לעיתים רחוקות. כל עסק, ששליחת הפקס, היא חלק מהתנהלותו היום יומית יכול לעשות שימוש בשירות וליהנות מכל יתרונותיו.

גם אנשי עסקים, למשל, הנאלצים לנסוע לחו"ל במסגרת תפקידם ולשהות שם תקופה מסוימת, יכולים להשתמש בשירות מחו"ל. מדובר בשירות שזמין לכל אחד, שירות מוביל וחדשני. זהו פתרון נהדר גם לאלה, המעוניינים לקבל פקסים, אך אינם נמצאים בדרך כלל ליד המחשב הישיר שלהם או ליד מכונת פקס. הפקסים שמתקבלים נכנסים ישירות אל תיבת המייל וכשמתאפשרת הגישה למחשב, ניתן לצפות בהם.

יתרונות השירות

אז מדוע שירות שליחת פקס דרך האינטרנט הוא פתרון מצוין ומדוע הוא הופך להיות התחליף האידיאלי למכשיר הפקסימיליה? הנה, יתרונותיו של השירות:

  • כי זה חסכוני יותר – היתרון המשמעותי של שירות שליחת פקס דרך האינטרנט הוא, בראש ובראשונה, האפשרות לחסוך בכסף. במקום להשתמש במכשיר הפקסימיליה ובנייר, ניתן לשלוח את הפקס דרך האינטרנט בלבד. גם העובדה שאין צורך בדיו חוסכת בכסף. שירות זה איננו דורש גם שימוש במכשיר הפקסימיליה עצמו (ורכישתו מראש), או אפילו שימוש בקו טלפון. כל אלה עשויים לעלות לא מעט כסף, וגם תחזוקה חודשית. השירות חוסך את השימוש באמצעים אלה, ומאפשר חיסכון כספי משמעותי.

  • כי זה נגיש יותר ואפשר להשתמש בזה בכל מקום – אחד מיתרונותיו של השירות הוא האפשרות לבצע את השליחה מכל מקום. אין צורך להיות ליד מכשיר פקס, או ליד המחשב הפרטי. שליחת הפקס נעשית דרך האינטרנט, באמצעות המייל, ואיננה מצריכה שימוש במכשיר הפקסימיליה. השליחה היא פשוטה וקלה על ידי כניסה אל תיבת המייל הפרטית ושליחה בדומה לשליחת דואר אלקטרוני רגיל.

  • כי זה פשוט יותר – שירות שליחת פקס דרך האינטרנט הוא פתרון פשוט במיוחד. הוא איננו מצריך ידע טכני או יכולת תפעולית כלשהי. שליחת הפקס היא מיידית וכוללת, במסגרתה, מספר פעולות פשוטות במיוחד.

Go to top of page