טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

שליחת ניוזלטר – פתרון שיווקי לכל עסק

אחת הבעיות הקשות ביותר שכל בית עסק מתמודד איתן – היא שמירת הקשר עם הלקוחות הקיימים שלו. זה נכון גם לעסק קטן, שלו עשרות או מאות לקוחות, ובוודאי לעסק בינוני או גדול. בדרך כלל, עסק פוגש את הלקוחות שלו רק כאשר אלה מבצעים פעולה כלשהי – כמו להיכנס לאתר האינטרנט שלו, לבקר בחנות פיזית או להתקשר.

העסק עצמו אינו נמצא בקשר ישיר עם הלקוחות, והדבר פוגע מן הסתם ביכולת שלו למקסם את ההכנסות מלקוחות אלה.

עסקים רבים משקיעים כסף רב בפרסום, על מנת להעביר מסרים ללקוחות. שפע של כלי פרסום עומד כיום לרשות כל עסק – פרסום במנועי חיפוש כמו גוגל ובבאנרים באתרים לצורך קידום אתרים, פרסום בעיתונות מקומית, ברדיו, בשלטי חוצות ואפילו בטלוויזיה במקרה של עסקים גדולים. הפרסום יכול להיות אפקטיבי לעתים, אבל העלות שלו גבוהה מאוד. בנוסף – הוא מאפשר להעביר רק מסרים קצרים ופשוטים. בעיה נוספת היא העובדה שחלק גדול מהפרסום פשוט נבלע ברעש הפרסומי שמציף את כולנו כל הזמן, בכל מקום.

שיווק בדואר אלקטרוני – גישה ישירה ללקוח

הדרך הטובה והיעילה ביותר לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות – היא באמצעות שליחת ניוזלטר. מערכת כזו מאפשרת לעצמכם למעשה לנהל עיתון משל עצמכם – ולשלוח אותו היישר ללקוחות שלכם. במקום להיות תלויים בפרסום בעיתונים ובאתרים – אתם יכולים לבנות את העיתון שלכם ולשלוח אותו היישר ללקוח. בעיתון הזה אתם יכולים לכתוב על כל נושא שאתם רוצים: חדשות הקשורות לתחום העסקי של החברה, מבצעים והטבות חדשים, קישורים לכתבות מעניינות מהרשת וכו'.

בעבר, לשיווק דרך רשימות תפוצה, היה שם רע, משום שמפרסמים רבים ניצלו את השיטה כדי לשלוח ספאם – כלומר דואר זבל ללקוחות שכלל לא התעניינו בנושא. מאז שהחוק בנושא תוקן, הדבר השתנה. כיום ניתן לשלוח ניוזלטרים אך ורק לרשימת תפוצה מורשות. כלומר – למי שהביע נכונות ורצון לקבל את המסרים ואישר זאת בכתב או במייל. עובדה זו מבטיחה כי מי שמקבל את המסרים שלכם הם לקוחות קיימים או פוטנציאלים, שמעוניינים בשירות שלכם, דבר שמהווה בסיס מצוין ליצירת מערכת הקשרים איתם.

תוכנה לשליחת מיילים – שיווק בקלי קלות

הדרך הטובה והנוחה ביותר לנהל מערכת דיוור אלקטרוני היא באמצעות תוכנה ייעודית. ההבדל בין תוכנות טובות לתוכנות גרועות נעוץ במספר פרמטרים: כשעושים שימוש במערכת איכותית לא צורך לדעת עיצוב או להבין בתכנות. המערכת מאפשרת לכל אחד לערוך ולנהל את התוכן באמצעות כלים מובנים, ולהכין ניוזלטר מעוצב ונעים לקריאה  בקלות. בנוסף – המערכת כוללת סטטיסטיקות מתקדמות שמאפשרות לעקוב אחר ביצועי הניוזלטרים ולשפר אותם. כמו כן, המערכת בנויה כך שהיא יציבה ואמינה. היא עובדת ללא כל תקלות, והניוזלטרים מגיעים ליעדם במהירות.

Go to top of page