טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים מקצועי

לא מעט בעלי עסקים ומקצוע שמחזיקים אתר אינטרנט מתלבטים אם לעבוד עם חברת קידום אתרים מקצועית, או שמא לעבוד עם מקדם חובב או אולי להחזיק מקדם אתרים IN HOUSE. במאמר זה נסביר לכם, מדוע עדיף ללכת על קידום אתרים אורגני באינטרנט.

קידום אתרים באינטרנט מתבצע על ידי אנשי מקצוע שלמדו את התחום ולומדים אותו כל הזמן, באמצעות בלוגים ואתרים שונים שמתעסקים בתחום. מדובר על חבר'ה שמכירים את האינטרנט על בוריו, יש להם קשרים עם מקדמים ובעלי אתרים אחרים. מה שיאפשר להם ליצור עסקאות וזיקות שונות בין האתר שלכם לאתרים שלהם.

היתרון הגדול של מקדם אתרים מקצועי, מלבד המקצועיות שלו, זה שהוא עומד לרשותכם כל הזמן. הוא פועל לקדם את האתר שלכם בכל כלי מקצועי שעומד לרשותו, על פי התקציב שנקבע לו.

יש בעלי עסקים ומקצוע משעדיפים לעבוד עם מקדם חובב, מבחינת עלויות זה לעיתים משתלם. יש למקדם כזה יתרון אחד, מאחר והוא איננו איש מקצוע הוא ירצה מאוד להוכיח את עצמו אז ייתכן והוא יעבוד קשה בשביל להציג תוצאות. החיסרון הוא, שחוסר המקצועיות והניסיון שלו, עלולים לפגוע באתר וברגע שהליך הקידום של האתר נפגע, מאוד קשה להחזיר אותו למצבו הקודם. מקדם חובב לא בהכרח ידע להכיר את כל הטריקים של קידום אתרים אורגני מקצועי, לא בהכרח ידע היכן לחפש את העדכונים האחרונים בתחום והכי חשוב, אין לו קשרים עם מקדמים אחרים, דבר מאוד מהותי בתחום של קידום אתרים אורגני מקצועי באינטרנט.

לגבי קידום IN HOUSE, ישנם בעלי מקצוע רבים שבוחרים לקדם בעצמם את האתר שלהם או להביא מקדם שיעבוד מתוך העסק. יש לזה שני יתרונות, הראשון, מאחר והם בעלי האתר אז הם ידעו בדיוק מה הם מחפשים, וכך תהיה להם השפעה יחידה על הנראות של האתר. יתרון שני, זה זול, לא עולה כסף באופן ישיר.

אך קידום שכזה הוא בעייתי, ראשית, אם בעל מקצוע עושה את זה לעצמו אזי שמדובר בקידום לא מקצועי, שעלול לגרום הרבה טעויות ובעיות. שנית, אם הוא מחליט מחליטים להעסיק מקדם שיעבוד בתוך החברה, הוא לא חוסך כסף, למעשה הוא מוציא הרבה מעבר למה שהוא צריך. מרבית החברות לא צריכות מקדם אתרים במשרה מלאה, ומכאן שהוא יצטרך למצוא לו תעסוקה נוספת או לשלם לו שכר מלא למרות שמרבית הזמן הוא לא בהכרח יתעסק בקידום.

לסיכום, כפי שניתן לראות, את עבודת קידום האתר, עדיף לכם להשאיר לחברות קידום אתרים מקצועיות שידעו לעשות את זה נכון וחכם.

Go to top of page