טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים – מידע על דפי נחיתה

בשעה טובה בניתם אתר וגם פניתם לקידום אתרים.  כעת הגיע הזמן לפרסם את המוצר או השירות שלכם. זה לא סוד שהדרך האפקטיבית לקידום העסק היא באמצעות דפי נחיתה או בגוגל, או דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק או יוטיוב.  מלבד העיצוב, שהוא מאוד חשוב ולעתים אף קריטי (תלוי בתחום העסק), יש להעניק חשיבות לתוכן השיווקי של דף הנחיתה.

כתיבת תוכן לדף נחיתה היא הפעולה החשובה ביותר שמתבצעת בעת בנייה של דף נחיתה. לתוכן יש ללא ספק משמעות עצומה בהצלחת דף הנחיתה ויש לדאוג לתוכן איכותי במיוחד .תוכן הוא שחקן מרכזי כאשר אנחנו עוסקים בתחום של קידום אתרים .מה הוא תוכן שיווקי ? אלו הן מילים אשר מטרתן העברת מסר, באמצעות דוגמאות, נתונים, סקירה הסטורית או כל מה שכותב התוכן השיווקי רואה לנכון להכניס לטקסט. כאשר מדובר בדפי נחיתה, כתיבת תוכן שיווקי, תדמיתי או אינפורמטיבי לא מסתכמת בידיעת הכתיבה היצירתית וניסוח מושלם. חשוב להבין, כי נדרשת הבנה ואוריינטציה שיווקית חזקה, על מנת לדעת לנסח בצורה מושלמת מילים בודדות המספרות סיפור שלם, וצובעות אותו בגוונים מפתים כדי שהגולש יסתקרן, יתפעל, וינקוט בפעולה. זה ממש לא פשוט ! כתיבת תוכן לדפי נחיתה היא תחום אשר נדרש בו ידע בכתיבה של תוכן, עם הבנה חזקה כיצד למקסם אותו לכלל ידיעה מסקרנת. ואת זה, לא כולם יודעים לעשות, אלא רק אנשי מקצוע אשר מיומנים בכתיבת תכנים שיווקיים ומניעים לפעולה ברשת האינטרנט .

על כתיבת תוכן לדפי נחיתה והצלחות אחרות

המטרה בה מתמקדת כתיבת תוכן לדפי נחיתה היא להגדיל פעילות של לקוחות פוטנציאליים לעבר האתר שלכם. כשזה יקרה, אתם תגדילו מכירות בעסק שלכם, ותבססו את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. אם יש לכם דף נחיתה בו התבצעה כתיבת תוכן שאינה ממוקדת, עניינית ואפקטיבית, הגולש פשוט ידפדף לדף הבא, תרתי משמע, ויפנה בסופו של דבר אל אתרים של עסקים מתחרים .

כתיבת תוכן לדפי נחיתה – מה צריך לדעת ?

בראש וראשונה יש לזכור, כי התוכן הנכתב עבור דפי נחיתה, כחלק מקידום אתרים, יש לו מטרה ברורה מאד והיא למשוך גולשים אל האתר ולהפוך אותם ללקוחות שלכם. על מנת לעשות זאת חשוב לא להתפזר בעת כתיבת תוכן לדפי נחיתה ולהקפיד על מספר כללי יסוד, ביניהם תוכן תמציתי אשר מורכב ממשפטים קצרים, התמקדות ברורה בנושא המדובר, גירוי הגולש על ידי יצירת סקרנות אצלו, שימוש במילות מפתח ולבסוף כמובן, ההנעה לפעולה. שימוש בכללי יסוד אלו בעת כתיבת דפי נחיתה תסייע לכם להגיע למטרה הרצויה בסופו של יום .

אם אין לכם נסיון ביצירת מידע באמצעים של תוכן שיווקי אפקטיבי, השאירו זאת לידי המומחים אשר להם יש את הידע והניסיון בכתיבת תוכן לדפי נחיתה, כזה שיהיה אפקטיבי וישרת את המטרה לשמה הוא נכתב. פנו אל חברות קידום אתרים או אל חברות  כתיבת תוכן למדיית האינטרנט והבטיחו לכם דפי נחיתה מוצלחים, אשר יביאו לכם עוד ועוד לקוחות חדשים ויגדילו את היקף המכירות של העסק שלכם. בהצלחה !

 

 

Go to top of page