טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

פרסום ושיווק מדיה

מתלבטים היכן להשקיע את תקציב השיווק שלכם? במאמר הבא תוכלו לקרוא כיצד ניתן לדעת ואיפה כדאי לפרסם את העסק שלכם. כיום מרבית העסקים כבר הבינו כי מי שנמצא במדיה והולך אחר הטכנולוגיה אשר מתקדמת מעת לעת פועל נכון. בין אם אתם עסק גדול או עסק בינוני או עסק קטן אתם צריכים להיות מחוברים למדיות השונות. מרבית העסקים הקטנים מקימים דפים עסקיים בפלטפורמת הפייסבוק ומתחילים לקדם אותם עם תקציב קמפיינים ממומנים ואורגניים. אם אין ברשותם תקציב די גדול הם יעשו זאת בעצמם אך אם התקציב הוא גבוה הם יפנו לחברה המתמחה בפרסום ושיווק במדיה או לפרילנסרים העוסקים בתחום זה.

פרסום ושיווק באינטרנט באמצעות מדיה חברתית

הרשתות החברתיות בכלל ורשת הפייסבוק בכלל פרצו לחיינו בסערה בתחילת שנות האלפיים. פייסבוק החלה כרשת חברתית המאפשרת לתקשר עם חברים מעבר לים ולחלוק זיכרונות ותמונות יחד עם חבריהם ברשת החברתית. כיום המצב מעט שונה, רשת הפייסבוק נשארה רשת חברתית אך יחד עם זאת היא הפכה לפלטפורמת פרסום אחת החזקות בתחום פרסום ושיווק מדיה ברשת האינטרנטית הרחבה. פלטפורמה זו מאפשרת למפרסמים בה יכולת פילוח מתקדמת. ניתן לפלח את קהל היעד על פי: גיל , מין, מצב משפחתי, תחביבים, תחומי עניין ואפילו דעות פוליטיות. רשת הפייסבוק יודעת על המשתמשים בה מידע רחב ומגוון אותו המשתמשים בה מאפשרים לחלוק עם כולם. כאשר הפרופיל שלכם בפייסבוק הוא ציבורי הוא פתוח לקהל הגולשים הרחב.

קידום אתרים אורגני על ידי תוכן איכותי

מרבית העסקים יבחרו לקדם את עצמם בשיטת הקידום האורגני. הקידום האורגני מתבצע באמצעות תוכן איכותי לאתר ומחוצה לו. כאשר תשתמשו בכותבי תוכן מקצועיים אשר יספקו עבורכם תוכן איכותי לאתר תוכלו לראות כי האתר שלכם מתקדם הלאה במנוע החיפוש. מנוע החיפוש של גוגל בשנה האחרונה מעודד תוכן בעל ערך מוסף. משמע עיצוב האתר לא מהווה משקל כבד כמו התוכן אשר נמצא באתר. תוכן הוא המלך וזוהי אינה קלישאה אלא דברי אמת. כאשר תמלאו את האתר שלכם בתוכן איכותי תוכלו להיווכח כי אתם אכן מזנקים גבוה.

לסיכום, בדקו אילו פלטפורמות מתאימות עבורכם ורק לאחר מכן בצעו את ההחלטה. בדקו את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות. המדיה הרחבה מציעה עבורנו שיטות שונות לקידום העסק: קידום אורגני, קידום ממומן, קידום באמצעות מדיה חברתית (פייסבוק, אינסטגרם, גוגל פלוס). ערכו תכנית אסטרטגית איתה ניתן להתקדם באמצעות התקציב הנתון לרשותכם.

Go to top of page