טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתרים לעסקים-א

עדכון האתר העסקי, איך עושים את זה נכון?

עדכון האתר העסקי לאתר חדש.

עדכון האתר העסקי הוא בעצם תהליך שדרוג אתרי אינטרנט עסקיים ישנים והפיכתם לאתרים חדשים. אתר ישן שקם לעסק לפני מספר שנים ומשרת את מטרתו ביעילות, הופך במרוצת השנים לצב טכנולוגי העלול לגרום לעסק נזק. במקרים קשים הצב הטכנולוגי יכול לגרום להאטה כללית של המכירות. אתרים מיושנים יכולים לא רק להאט את הפעילות אלא גם ליצור בעיות אבטחה שונות העלולות לחבל בעסקים גם כן. עדכון האתר של העסק הוא תהליך בלתי נפרד מהתכנית העסקית של כל בעל בית בשנות האלפיים. עדכון אתרים הוא אחד התחומים החמים ביותר בהם עוסקים מתכנתי הרשת והמשכורות בתחום זה גבוהות מאוד. בואו ונראה איך מעדכנים אתר לעסק בצורה נכונה.

עדכון האתר העסקי מתחיל באפיון היכולות והתוכן של האתר הקיים. כשמדברים על בניית אתרים לעסקים אפשר לראות שכמעט בכל המקרים האפיון הוא חלק מכריע. בוני האתרים אינם עובדים בעסק שלכם ונתקלים בכם בפעם הראשונה כאשר הם פותחים את האתר הישן שלכם. הקפידו לבצע רשימה מסודרת של פרטים שיש באתר הישן שתרצו להסיר. הכניסו לרשימה גם פריטים שתרצו לשנות את תוכנם וגם כאלו שתרצו להשאיר כמו שהם. העבירו את הרשימה במייל מסודר אל בונה האתר כך שיוכל להתחשב בצרכים המיוחדים שלכם.

שלב העברה דורש פיקוח הדוק.

בשלב במרכזי בתהליך עדכון האתר העסקי תצטרכו לתת את הדעת פעמים רבות. האנשים האמונים על בניית האתר ייתקלו בלא מעט שאלות שתצטרכו לענות עליהם. לעיתים שאלות אלו יעסקו בפרטים שהשמטתם ולא הכנסתם לרשימה. פעמים אחרות השאלות יהיו קשורות לשיפורים, תוספות או רעיות שונים אחרים. היו סבלניים, זה המוצר שלכם והם מטפלים בו בשבילכם בזהירות הדרושה. היו זמינים לכל שאלה והשתדלו לשמור את ההתקשרויות במייל לתיעוד עתידי. בקשו גישה אל קבצי המקור של האתר בשלב הבניה. המבט שלכם על התהליך חשוב מאוד ויכול למנוע עבודה מיותרת. העסק המקוון שבונים לכם הוא החזון שלכם, דעתכם בסופו של דבר היא שקובעת.

עדכון האתר העסקי לא מסתיים כשנגמרת הבניה.

האתר העסקי החדש מוכן ויוצא אל אויר העולם ומופץ ברחבי רשת האינטרנט. פה לא תם תהליך העדכון וישנם כמה דברים נוספים שכדאי לקפיד לבצע באתר החדש. עדכון קבוע הוא כמו צחצוח שיניים יומיומי ושינוי האתר כולו הוא כמו ללכת אל רופא השיניים. עדיף כמובן לעדכן באופן תכוף יותר את האתר ובכך להמנע מפרקי זמן ארוכים בהם האתר הישן כבר לא עומד בתקן. פעולה נוספת המומלצת מאוד לעשות היא לבדוק את תעבורת האתר בכלי האבחון השונים ולוודא שהאתר החדש מגדיל את התעבורה ולא מקטין אותה בטעות. אתר חדש לעסק הוא כמו ילד קטן, הוא זקוק לחום ואהבה והרבה צומת לב. שימו לב לפרטים הקטנים והשתדלו לתקן כל בעיה במהירות וביעילות.

Go to top of page