טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

מהי מערכת אחורית של אתר

כאשר אנחנו גולשים באתר אינטרנט אנחנו למעשה קולטים מידע רבה מן האתר. מאמרים חדשים, מידע אודות מבצעים חדשים. האתר הוא בנק של מידע לגולשים והוא רווי באינפורמציה. אבל איך מזינים את האינפורמציה אל תוך האתר?

מאחורי כל אתר מצליח עומד מנהל אתר שמאחורי הקלעים מזין מידע אודות מבצעים, מאמרים חדשים וכל אינפורמציה שרלוונטית לאתר ולהצלחתו.

למערכת זו, המערכת בה נעשים הדברים  "מאחורי הקלעים", קוראים – מערכת ניהול תוכן.

למעשה, לכל אתר יש מערכת ניהול תוכן משלו. מערכת ניהול התוכן היא מערכת סמויה שלא ניתן לראות אותה. על מנת להיכנס אל תוך המערכת יש להגיע לכתובת מסוימת וסודית ולהקליד סיסמה שתהה סודית גם כן .

לאתרים בעלי תוכן דינמי משתנה חובה שתהיה מערכת ניהול תוכן, על המערכת להיות ידידותית למשתמש, פשוטה וקלה.

מי שבונה את המערכת ניהול תוכן הוא אדם אשר מתמחה ב בניית אתרים . מדובר על מערכת שיש שרק איש מקצוע יוכל להכין אותה. על מנת להתקין מערכת ניהול תוכן דרוש אדם שהוא בקיא בעולם האינטרנט והתוכנה שכן, לא מדובר באתר פשוט או בבלוג פשוט.

אנחנו ממליצים לפנות לחברה שמתמחה בבניית אתרים וב קידום אתרים  על מנת שזו תעזור לכם לבנות אתר שמתאים רק לכם – כזה שישרת אתכם באופן הטוב ביותר עבורכם.

כאשר אתם בוחרים חברה לבניית אתרים עליכם לראות את תיק עבודות שלה- אילו אתרים היא הקימה, מהו התוכן הדינמי באתר וגם כמובן -לבקש לראות את מערכת ניהול תוכן הלא היא המערכת האחורית.

אנחנו מאמינים שעל אתר טוב להיות קל ונעים למתשמש וגם פשוט ונוח למנהלי האתר.

Go to top of page