טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

מדריך לקידום אתרים חלק ג

חלק שלישי ואחרון למדריך קידום אתרים למתחילים.

החלף לינקים עם אתרים אחרים
החלפים לינקים היא תורה שלמה ולכול מקדם אתרים שיטה משל עצמו. חשוב לבדוק שהאתר שאתם מחליפים עמו קישור הוא אתר לגיטימי ואיכותי בעל נושא קרוב לשלכם. הימנעו מהחלפת קישורים עם אתר עמוס בקישורים של חברות אחרות או שהתוכן שלו אינו איכותי. באופן כללי העדיפו החלפה דומה של לינק מדף לינקים בתמורה לדף לינקים או פוטר תמורת פוטר. העדיפו אתרים מרשימים שגם יעניינו את הלקוחות שלכם ושיכנסו בצורה הגיונית לאתר.

אל תתפתה לקידום שחור

מקדמי אתרים מתחילים מוצאים הרבה פתרונות פלא ואנשים שמבטיחים שהם פיצחו את הנוסחה של גוגל. יש הרבה דברים לא חוקיים שמתחילים בתחום עלולים לעשות בלי להבין את התוצאות. אסור לרכוש לינקים מאתרים, אסור להעתיק מאמרים ותמונות מאתרים אחרים ואסור להוסיף דפים באתר שלך שמיועדים רק למנועי חיפוש. בכול פעם שגוגל מגלה אתר שמשתמש בשיטות כאלו הוא מסלק אותו ממנוע החיפוש כך שעדיף להיצמד לדרך הישר.

שתף פעולה עם אתרים דומים

מצא דרכים יצירתיות להתחבר לאתרים משלימים לשלך. אתם יכולים להחליף מאמרים או לכתוב ביקורות אחד על השני וכך לקשר ולחזק את שני האתרים ביחד גם בעיני הגולשים שיקבלו יותר תוכן ויותר עניין וגם בעיני מנועי החיפוש.

עיצוב נוח ומזמין

תנו לחברים להסתובב באתר ולראות אם משהו מפריע להם. אתר אידאלי חייב להיות נוח ומזמין להסתובבות גולשים. ככול שהגולשים נשארים יותר זמן באתר שלך ככה מנועי החיפוש מבינים שהאתר רלוונטי ומעניין ולכן שווה להציג אותו במקום טוב במנועי החיפוש. אם האתר שלך מסורבל ולא נגיש אנשים יעזבו אותו במהרה וגוגל יסיק שהוא אינו רלוונטי למילת החיפוש ויוריד את מקומו בחיפוש.

קידום אתר דורש הרבה מאוד עבודה וידע מקצועי ולכן תמיד עדיף לפנות לחברת קידום מקצועית בשביל תוצאות טובות.

 Go to top of page