טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

למה האתר לא עולה? השאלה הבוערת של קידום אתרים

פתחתם אתר יפה וחדש, השקעתם בו זמן וכסף, העיצוב יפה, יש עמודים שונים שמפרטים את השירות או המוצרים שלכם, יש תמונות מיוחדות, המלצות וכל מה שצריך. אבל לאחר חודשים של נסיונות לקדם את האתר הוא לא מתקדם בתוצאות.

במקרה הגרוע הוא אפילו לא נסרק- כלומר אתם לא מצליחים למצוא אותו במנועי החיפוש באף מונח רלוונטי גם לא בעמוד 20.

אתר אשר לא מצליח לעלות ולהתקדם זה הסיוט הכי גדול של כל מקדם אתרים מתחיל. הרבה אנשים עשו את הקורס קידום אתרים , הוציא כסף וזמן ולבסוף לא מצליחים לקדם את האתר שלהם לשום מקום.

יש כמה דברים שצריך לבדוק במקרה ואינכם מצליחים לקדם את האתר:

1. תוכן משוכפל- האם כל התוכן שלכם באתר מקורי ולא מופיע בשום מקום אחר? בחרו כמה שורות מתוך כל עמוד ובדקו אותם בגוגל לראות אם עולים לכם אתרים נוספים. זה לא משנה של מי התוכן ואפילו אם קיבלת רשות לעלות את התוכן עליכם, תוכן משוכפל יעיף את האתר שלכם מהר ועד שלא תפטרו ממנו לא תצליחו להתגבר על הבעיה.

2. תוכן שחוזר על עצמו- האם התוכן שלכם מתחיל באותם משפטים ומסתיים באותם משפטים? אפילו אם זאת רק הקדמה שחוזרת על עצמה זה עלול לפגוע בכם.

3. לא מספיק תוכן ממוקדם קידום אתרים – התוכן והכותרות באתר שלכם צריכות להתאים למה שאתם מקדמים. גוגל לא יכול לנחש איזה מונחים רלוונטים לאתר שלכם אם לא תציינו אותם בכותרות ותכתבו טקסטים בנושא.

4. במערכות ניהול יש אפשריות שחוסמות את האתר מעיני מנועי החיפוש לפעמים שוכחים אותו לאחר סיום תהליך על ידי חברת בניית אתרים או שהוא נלחץ בטעות.

Go to top of page