טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

טיפים לקידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הוא פעילות מומלצת כחלק מתהליך קידום אתרים כולל, שצריכה להתקיים לצד קידום אורגני קבוע. קידום ממומן אמנם מספק תוצאות מידיות בעקבות הופעת מודעות הפרסום בעמוד הראשון של גוגל, אך האפקטיביות שלו לא נמשכת לאורך זמן.

על מנת לשמור על נוכחות אינטרנטית קבועה ובעלת משמעות, חייבים לדאוג לקידום אורגני לאתר. שיווק באינטרנט מתבצע הכמה רבדים ואסור להזניח אף אחד מהם.

כאשר בוחרים במסלול של קידום אתרים ממומן, חשוב לפנות לאנשי מקצוע. אמנם, גוגל אדוורדס הוא כלי שכל אחד יכול לנהל בו קמפיין מבחינה טכנית, אך רק מי שמתמחה בתחום יכול להביא לתוצאות משמעותיות. קמפיין מודעות בגוגל אדוורדס דורש הבנה במחקר מילות מפתח, בניתוח נתוני הקלקות והמרות, בהתאמת המודעות לקהל היעד ועוד.

מספר כללי מפתח לקידום ממומן מוצלח

-פילוח קהל היעד- קידום אתרים ממומן מוצלח ידע להתאים את המודעות לקהל הצרכנים הרלוונטי ביותר. ניתן לפלח את הופעת המודעות עד לרמה הספציפית ביותר כמו אזור מגורים, שעות הגלישה וכו'. על מנת להצליח לנהל קמפיין מוצלח, צריך לדעת לפלח את הקהל המתאים ולדאוג להופעת מודעות הפרסום בזמן ובמקום הנכונים, כדי לקבל לידים בצורה מספקת.

- פיתוח עמודי נחיתה מתאימים- העברה לדף הבית ממודעה ממומנת היא כבר מזמן לא רלוונטית. כל מודעה צריכה להביל לעמוד נחיתה קצר, תצמיתי ושיווקי, בו יש את המידע הרלוונטי למודעה ממנה הגיעו אליו ואפשרות להשאיר פרטים. אחוז ההמרות ילך ויגבר ככל שעמוד הנחיתה יהיה רלוונטי יותר ויתן מענה לגולש שהגיע אליו.

- שימוש ברימרקטינג- גוגל מאפשר למנהלי הקמפיין לעקוב אחר גולשים שנחשפו לדף הנחיתה או לאתר. המטרה של המעקב היא לנסות לשכנע גולש שלא ביצע המרה בחשיפה הראשונית, לעשות זאת בשלב מאוחר יותר של הגלישה. הוא מתבצע באמצעות קוד מיוחד שמאפשר לגוגל להקפיץ את המודעה בפני הגולש הספציפי בעודו גולש באתרים אחרים מאותו תחום. כך המודעה בעצם עוקבת אחר הגולש ומעניקה אופציה לחשיפות נוספות.

- פיתוח מודעות נפרדות לסמארטפון- אחוזי הגלישה הסלולרית ההולכים ועולים, מחייבים התייחסות של הקידום הממומן אליהם. ניתן להוסיף היום לקמפיין גם מודעות נפרדות שמתאימות לתצוגה במכשירים סלולריים ובכך להגביר את החשיפה. מחקרים שונים הראו כי קרוב לחמישים אחוז מהצרכנים מבצעים השוואות מחיריםומקבלים החלטות צרכניות באמצעות הסמארטפון וכדאי מאוד להצליח להגיע לקהל הזה.

Go to top of page