טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

הדרך הנכונה לבחירת חבילת אחסון

עולם האינטרנט פרץ באופן משמעותי לחיינו עם תחילת המאה ה 21. רשת האינטרנט בצמיחה מתמדת ומספקת לקהל הגולשים גישה נוחה יותר לכלל המוצרים והתכנים המופיעים בה. בין אם מדובר בגישה למוצרים מופשטים או מוחשיים. רשת האינטרנט אפשרה לעולם להפוך למעין כפר גלובאלי אשר בו אנו משתפים וחווים את אותם הרגעים עם גולשים מכל קצוות תבל.

כלל המידע ברשת האינטרנט מצוי על גבי אתרי אינטרנט כאלה ואחרים. אתרי אינטרנט בנויים כמכלול קבצים המרכיבים יחדיו את תוכן האתר ואת הויזואליות שלו. בכדי שקבצים אלה יחשפו ברשת האינטרנט על ידי הגולשים, ישנו הצורך במציאת "בית" עבורם. תהליך שיכון הקבצים ב"בית" נקרא בשם אחסון אתרים.

את אתרי האינטרנט מאחסנים על גבי שרתים ייעודיים המקושרים לרשת האינטרנט ובאופן זה מוצג אתר האינטרנט ברשת ונגיש לכל דורש.

הקמת אתר

כל אדם המעוניין להקים אתר אינטרנט, בין אם מדובר באתר עסקי או פרטי, צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים:

  • כתיבת דפי המידע באתר.
  • התמונות שיוצגו באתר.
  • עיצוב האתר.
  • הפרמטרים הטכניים של האתר (כתובות DNS, התבנית עליה נבנה האתר, תעודות SSL במידת הצורך וכו').
  • אחסון דפי האתר

בעלי אתרים רבים, אינם בקיאים באופן ניהול אתר האינטרנט שלהם מבחינה טכנית. לכן, הם פונים לחברה המתמחה בבניית אתרי אינטרנט לצורך בניית אתר מעוצב ומותאם לצרכיהם. אתר האינטרנט זקוק לאחסנה ולכן יש לבחור בשרת הישמש כמקום אחסון האתר.

חברת UP – אחסון אתרים, מספקת לציבור הרחב מגוון שירותים אינטרנטיים תחת קורת גג אחת.

החברה מציעה מגוון שירותי אחסון בהתאם לצרכי הלקוח, בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט וכן שירותי קידום אתרים במנועי החיפוש של גוגל.

 בחירת חבילת האחסון

בהליך בחירת חבילת האחסון לאתר האינטרנט, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים:
זמינות הרשת ואיכות השרתים -  זוהי נקודת המחשבה הראשונה אותה יש לקחת בחשבון.
על אתר האינטרנט להיות זמין לקהל הגולשים בכל רגע נתון ולאפשר להם להנות מחוויית גלישה ללא תקלות, ממהירות מירבית בטעינת דפי האתר ומזרימה מספקת של התכנים.

מנועי החיפוש של גוגל מדרגים את כלל אתרי האינטרנט בעולם לפי מספר פרמטרים המוגדרים אצלם וכך קובעים איזה אתר "חזק" יותר ובאופן טבעי הוא יוצג בדפים הראשונים של גוגל. אחד מהפרמטרים החשובים באופן קידום האתר והצגתו בדפים הראשונים של מנועי החיפוש הוא זמן טעינת האתר. אתר אינטרנט המאוחסן על גבי שרת בחו"ל, ככל הנראה שדפיו יוצגו באופן איטי יותר מאשר דפיו של אתר אינטרנט המאוחסן על גבי שרת הממוקם בישראלי עקב המרחק הגיאוגרפי בין קהל היעד הגולש באתר לבין מיקומו הפיזי של האתר.

מומלץ לבחור בחברת אחסון  מציעה לקהל הרחב אחסון אתרים על גבי שרתים ישראלים אשר יאפשרו גלישה זורמת יותר ומהירה, שרתים העובדים על קוד פתוח ובעלי ממשקי ניהול איכותיות וידידותיות למשתמש.

נפח האחסון – נפח האחסון ייקבע בהתאם לגודל האתר ולייעודו, הרי ישנו הבדל בין אתר אינטרנט קטן השייך לעסק עצמאי לבין אתר אינטרנט גדול השייך לחברה מסחרית גדולה ועתירת משאבים.
נפח האחסון ייקבע בהתאם לכמות הדפים שהאתר מכיל, לכמות וגודל התמונות המעטרות.

Go to top of page