טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

הדינמיות של בניית אתרים וקידומם

תחום המחשבים בכלל והאינטרנט בפרט עובר כל הזמן שינויים והדינמיות בו היא רבה. אם מדובר על חידושים טכנולוגיים, או על אופן השימוש של הצרכנים, כל מי שעוסק בתחום צריך לדאוג להיות עם היד על הדופק כל הזמן,להקשיב לרחשי השינויים התדירים ולדעת לעשות את ההתאמות הדרושות על מנת להצליח לספק למשתמשים את החוויה אותה הם מחפשים.

מי חשב לפני עשור על רשתות חברתיות? מי חשב על דואר אלקטרוני בחינם שאפשר לגשת אליו מכל מקום? מי דמיין שתהיה גלישה סלולרית כה אפקטיבית ונוחה לתפעול? מי בכלל חשב על אינטרנט אלחוטי? התפתחויות אלו שנראות היום דבר טריוויאלי היו עד לא מזמן בגדר חלום. הגדולה של תחום המחשבים היא היכולת שלו להתאים עצמו כל הזמן למה שהמשתמשים אולי אפילו עוד לא יודעים שהם צריכים או רוצים. הדבר בא לידי ביטוי באופן מובהק גם בתחום של בניית אתרים ושל קידום אתרים.

שירותי אינטרנט מתקדמים

בעבר בניית אתרים התמקדה בהקמת אתר אינטרנט לחברה או עסק ובזה הסתיים העניין. אנשים היו מחפשים ביטוי מסויים במנועי החיפוש השונים ולבעלי האתר נותר לקוות שבמזל האתר שלהם יופיע בתוצאות וימשוך אליו לקוחות פוטנציאליים. מאז כניסתה של גוגל לתמונה, או בעצם, שינוי התמונה כולה בעקבות המצאתה של גוגל, כל התחום השתנה מקצה לקצה. תחום קידום אתרים התפתח בעקבות הצורך והשאיפה של בעלי עסקים ואתרים להצליח להיות ממוקמים גבוה בתוצאות של גוגל. מיטב המוחות בתחום מבלים ימים כלילות בניסיון לפצח את האלגוריתם של גוגל או לפחות חלקים ממנו ולהשתמש בידע זה כדי למקסם את התוצאות. כך נבנית בעצם האסטרטגיה של קידום אתרים. הרעיון הוא לנסות לפצח את השיטה ולהצליח להתמקם כמה שיותר גבוה בתוצאות של הגוף המשפיע ביותר בעולם האינטרנט. עניין חשוב מאוד היום הוא לשלב את עניין הקידום כבר בשלב בניית אתרים. זאת אומרת, לבנות את האתר מהתחלה תוך התחשבות בתחום הקידום ובאסטרטגיה שנבנתה בהתאם לצורך. תחום נוסף שחשיבותו ההולכת וגוברת צריכה להילקח בחשבון הוא הגלישה הסלולרית. בניית אתר לאייפון למשל היא עניין הכרחי היום על מנת להצליח בשוק, כיוון שכבר כמעט 40% מהגלישה נעשית דרך טלפונים סלולריים וטאבלטים למיניהם והשימוש במחשבים נייחים לצורך גלישה הולך ופוחת. לכן כאשר עסק מסויים רוצה להתפתח בתחום האינטרנט כדאי לבחור חברה שיודעת לתת שירותי אינטרנט מתקדמים מכל הסוגים הנ"ל וכך ליצור התאמה בין כל המרכיבים בצורה הטובה ביותר  ולהגדיל את הסיכוי להצלחה.

Go to top of page