טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתר ועיצובו

אם בעבר התרגשנו למראה כל אתר אינטרנט ופיללנו ליום בו גם לנו תהיה היכולת להיות בעלי אתר, כיום, כמעט לכל אדם ועסק יש אתר אינטרנט ומשאלות ליבם של האנשים השתנו במקצת.

כל אחד אשר משתמש בשירותי האינטרנט כיום, נחשף לאתרי אינטרנט ברמות שונות, ישנם אתרים הבנויים על פי עיצוב של תבנית ידועה מראש וישנם אתרי אינטרנט המעוצבים בהתאמה אישית.

כמו כן, בניית אתר יכולה לכלול מספר מרכיבים בסיסיים או מערכות מתקדמת הכוללת סליקה, פורומים ועוד.

במאמר זה נדון בכל הקשור אל בניית אתרי אינטרנט ועיצובם בשנות האלפיים.

 

עיצוב אתרים

בעשור האחרון ניתן לראות מגמה הולכת וגדלה של אנשי מקצוע שלמדו עיצוב גרפי והחליטו לעשות הסבה לתחום עיצוב אתרים. הסיבה לכך היא הדרישה ההולכת וגוברת בכל הקשור אל עיצוב אתרי אינטרנט.

אם גם אתם מעוניינים באתר אינטרנט שיופיע ברשת ויחשוף אתכם או את העסק שלכם לגולשים בישראל וברחבי העולם, חשוב מאוד שתבדקו האם החברה אשר בונה לכם את האתר מעסיקה מעצבי אתרים מקצועיים, מה הן אפשרויות העיצוב של האתר והאם משתלם לכם לשכור את שירותיו של בונה אתרים עצמאי ומעצב אתרים עצמאי.

ישנם כמה נקודות ליישום אשר יעזרו לכם לקבל החלטות חשובות בכל הנוגע לתחום עיצוב אתרים:

תקציב- קבעו מהו התקציב אותו אתם מייעדים לכל הקשור בעיצוב האתר שלכם.

קחו בחשבון כי אם מדובר בתקציב דל, ישתלם לכם לרכוש חבילה של בניית אתר הכוללת עיצוב על פי תבניות מוכנות מראש. אם יש לכם תקציב קצת יותר גבוה, מומלץ כי תבחרו בחברת בניית אתרים המעסיקה מעצב בית שיכול לעצב לכם את האתר על פי התאמה אישית.

אפשרות נוספת היא פנייה למעצב אתרים באופן מקצועי והפנייתו לעבודה משותפת עם בונה האתרים שלכם.

מקצועיות- אין בעיה למצוא אנשי מקצוע העוסקים בעיצוב אתרים, הדגש צריך להיות על איתור בעל מקצוע בעל ניסיון אשר מעצב אתרים בהתאם לסגנון בו אתם מעוניינים.

בחרו מספר מעצבי אתרים, גשו אל אתר האינטרנט שלהם או בקשו מהם לראות תיק עבודות ורק לאחר מכן החליטו אם אכן זהו מעצב האתרים בו אתם מעוניינים.

 

בניית אתר

ישנן חברות ועצמאיים רבים המציעים בניית אתר.

חשוב מאוד לבצע מספר צעדים קודם חתימת חוזה עם בונה האתרים שלכם.

  • אפיון- הגדירו מיהו קהל היעד אליו אתם מייעדים את האתר, החליטו אם אתם מעוניינים באתר תדמית או שמא אתר מורכב יותר הכולל שירותי סליקה, חנות מוצרים, פורום, ניוזלטר ועוד.   כמו כן, שילחו לחברה הבונה לכם את האתר דוגמאות של אתרים שאהבתם.
  • תקציב- הגדירו לחברה מה התקציב שלכם לבניית האתר.
  • בחירה- בחרו בחברה או בונה אתר מקצועי רק לאחר בירור עליו ממכרים וחברים, כניסה לאתר שלו, התרשמות מתיק העבודות ועוד.

 

לסיכום, בניית אתר יכולה לחשוף את העסק שלכם לכמות בלתי נדלית של גולשים, הקדישו מחשבה לבחירת בונה האתר והמעצב הגרפי.

 

Go to top of page