טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתרים סלולריים בימינו

אחד מהדברים החשובים ביותר היום בעולם האינטרנט הוא בניית אתרים סלולריים. אם בעבר עסק יכול היה להסתפק בבניית אתר תדמיתי פשוט, היום המצב השתנה. נתוני הגלישה הסלולרית מרקיעים שחקים ואף שחקן בשוק לא יכול להרשות לעצמו להתעלם מכך היום.

עד לפני כמה שנים עוד היה ניתן לשמוע בעלי עסקים שמקימים אתרים כדי לצאת לידי חובה. משפטים כמו: "אני לא יודע מה זה נותן לי", "אני מקים אתר רק כי לכולם יש", היו נשמעים בכל מיני פורומים של בעלי עסקים שסירבו להאמין לגודל המהפכה הוירטואלית. היום אנשים כבר מבינים שמבלי להשקיע באמת בתחום האינטרנט אין להם סיכוי ממשי להצליח. לכן יש גם פריחה גדולה בתחום האינטרנט הסלולרי. בעלי עסקים מבינים היום שהם צריכים ליישר קו עם דרישת הצרכנים, ששימושם באינטרנט סלולרי רק הולך וגובר מיום ליום.

בניית אתרים משולבת

כאשר עסק מחליט להשקיע בבניית אתר אינטרנט כדאי שיפנה מהתחלה לחברת בניית אתרים מובילה שיודעת גם לפתח אתר לאייפון.  כדאי מאוד לעבור את התהליך של בניית אתרים בצורה משולבת ולא לבנות בנפרד אתר רגיל ואתר לאייפון. חלק גדול מהחברות שעוסקות בבניית אתרים מציעות גם את המומחיות של בניית אתרים סלולריים ללקוחותיהם. חשוב לדעת שמי שמחליט לוותר היום על בניית אתר לאייפון למעשה מוותר על אחוז נכבד מהגולשים.מחקרים מראים כי אחוזי הגלישה הסלולרית עומדים היום על כ-40% ואחוז זה צפוי רק לעלות עם הזמן. מעבר לכך שמדובר על קהל גדול של גולשים, ידוע גם כי גולשים אלו הם בשלים יותר לסגירת עסקה מאשר הגולשים בגלישה ממחשבים נייחים ולכן לא מדובר רק על אובדן של לקוחות פוטנציאליים, אלא גם על לקוחות טובים במיוחד. בנוסף לבניית אתר לאייפון או לאנדרואיד, כדאי לקחת בחשבון גם את תחום פיתוח אפליקציות שצובר תאוצה ככל שמרכזיותם של הסמארטפונים והטאבלטים הולכת וגדלה ולשקול פיתוח אפליקציות תואמות בנוסף לבניית אתר. לסיכום, כל מי שרוצה להישאר עדכני ורלוונטי בשוק האינטרנט היום חייב לקחת בחשבון את השינויים הרבים שעובר העולם הזה ולדעת להתאים את עצמו אליהם על מנת להצליח ולהיות שחקן מרכזי במשחק. לשם כך מומלץ לפנות לחברה לבניית אתרים מקצועית ומנוסה, חברה שיש לה נסיון כולל בבנית אתרים, בניית דפי נחיתה, בניית אתרים סלולריים ובפיתוח אפליקציות למכשירים הסלולריים..

Go to top of page