טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

אתר לאייפון בשירות העסקים

כל בעל עסק היום כבר מבין את החשיבות של אתר סלולרי. אם בעבר ניתן היה להסתפק באתר תדמיתי לבית העסק, היום העולם השתנה מאוד ונתוני הגלישה הסלולרית מרקיעים שחקים. העולם חוגג השנה שש שנים מאז נכנס האייפון לחיינו, ואחוז האנשים שגולשים דרך הסמארטפון, אייפון או אחר, רק עולה כל הזמן.

כאשר סטיב ג'ובס הכריז לראשונה על המצאת האייפון היו רבים שלעגו לו. במיוחד אנשי מייקרוסופט שהיו אז החברה המובילה בשוק. כולם יודעים היום איפה אפל נמצאת בדירוג החברות המובילות ואיפה נמצאת המתחרה הותיקה שלה. בעלי עסקים ואתרים היום יודעים שהעולם השתנה והם חייבים לתת על זה את הדעת אם הם רוצים להמשיך להצליח גם במתכונת החדשה של הרגלי הגלישה באינטרנט.

אתר לאייפון משאיר את העסק רלוונטי

כאמור, בניית אתר לאייפון היא דבר הכרחי היום למי שרוצה להמשיך להיות רלוונטי בעולם האינטרנטי. מי שלא רוצה להשקיע בפיתוח אפליקציות לאייפון, או לאנדרואיד, צריך לפחות להשקיע בפיתוח גרסה מותאמת לאתר שלו לגלישה סלולרית. מחקרים רבים הראו כי אנשים שגולשים דרך הסלולר הם אנשים שנמצאים במצב בשל יותר לקניה מאשר לבירור פרטים כלליים. כולנו יכולים לראות זאת על עצמנו. כאשר אנו נמצאים מחוץ לבית וזקוקים פתאום למידע כלשהו, זה בדרך כלל ברמת דחיפות גבוהה, אחרת אפשר להמתין עד שנגיע הביתה. כך השכילו גם אינדקסים שונים של עסקים לבנות אתר לאייפון שישרת את הגולשים בצורה קלה ונוחה דרך הטלפון הסלולרי. גם העסקים עצמם הולכים ומבינים עם הזמן שבניית אתר לאייפון היא חלק כמעט בלתי נפרד היום מתהליך של בניית אתרים. כאשר יוצרים קשר עם חברת בניית אתרים כדאי גם לבדוק מראש  את האופציה של בניית אתר לאייפון, כיוון שבמסגרת חבילה שלמה של שירותים העלות היא בדרך כלל נמוכה יותר. לסיכום, יש סיבה לכך פיתוח אפליקציות והאתמת אתר לאייפון או לאנדרואיד היא אחד התחומים המובילים והרווחים היום בתחום המחשבים. זה הכיוון אליו הולך העולם וכל מי שרוצה להצליח חייב ליישר קו עם ההתפחויות הללו.

.

Go to top of page