טעויות קריטיות בתהליך קידום אתרים

תהליך קידום אתרים מתוכנן היטב הינו המפתח להצלחת קמפיין השיווק באינטרנט של האתר שלך. חשוב להחליט מהם השיטות שבהם אתה הולך לנקוט על מנת לקדם את האתר שלך בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש. חשוב לדבוק בשיטות ודרכים שכבר עובדות בשטח, על מנת לא לפגוע באתר ולא להסב לו נזק כלכלי.

טעויות קריטיות שאנו מבצעים בתהליך קידום אתרים ישפיעו במיידית על דירוג האתר במנועי החיפוש וכמובן בהמשך ישיר גם בירידת כמות הכניסות לאתר. ירידה שכזו תוביל לירידה ברווחים של האתר, ולכן יש למנוע את כל הדברים הללו מראש. נציין כעת מספר טעויות קריטיות שמבצעים אתרים חדשים באינטרנט, נתייחס לאתר אינטרנט בתחום של דרושים הייטק:

 

1.      שם החברה בלבד בתג ה – Title ללא ספק טעות קריטית למקם אך ורק את שם החברה בלבד בתג הTitle, התוכן שמופיע בתג זה הוא התוכן שיופיע בתוצאות החיפוש ולכן חשוב להוסיף גם את מילות המפתח שלנו. אין צורך להגזים, כלומר אם שם החברה שלנו היא CVT ומילת המפתח שלנו היא ” דרושים הייטק “, מומלץ כי תוכן הTitle  של עמוד הבית שלנו יהיה: CVT – דרושים הייטק.

2.      אין מספיק תוכן באתר – מנועי חיפוש אוהבים תוכן משום שתוכן עוזר לגולשים. אתרים רבים טועים בכך שהם משאירים את האתר שלהם ללא תוכן רב ומסתמכים יותר מדי על תמונות ולא תוכן. חשוב לדעת לשלב בין מראה האתר ובין הוספת תוכן עבור הגולשים במיוחד תוכן התואם למילות המפתח שלנו. אל תוסיפו תוכן שאתם לא רוצים שהגולשים שלכם יראו (תוכן של ספאם) אלא הכינו תוכן שיווק ומתאים שמשולב עם מילות המפתח שלכם.

3.      האתר מותאם יותר מדי לרובוטים של מנועי חיפוש ולא לאדם שגולש באתר – המצב כיום הוא לא כפי שהיה בעבר. בעבר, אתרים שהציגו ספאם (אתרי “זבל”) הופיעו במיקומים גבוהים עבור מילות מפתח נחשבות, כיום הרובוטים של מנועי חיפוש יכולים לזהות פעולות של “ספאם” באתרים ולכן חשוב להימנע מכך בכל צורה. הכינו את האתר שיתאים לגולשים ולאחר מכן התאימו את האתר למנועי חיפוש, השילוב ביניהם יצור לכם אתר עם תנועה רבה אך עם זאת גם אתר שיווק שיגדיל את כמות ההמרות מהאתר ( ROI ).

4.      האתר ברשת אבל בלי קישורים – הקמתם את האתר הכול טוב ויפה, אבל מי “יודיע” לרובוטים של מנועי החיפוש כי האתר ברשת והוא יעזור לגולשים שמחפשים מידע בתחום. חשוב מאוד לבנות קישורים איכותיים לאתר שלכם, ישנם מגוון דרכים של בניית קישורים. הדרכים הנפוצות: החלפת קישורים בין אתרים בתחום (לדוגמא: החלפת קישורים עם האתרים שנמצאים ב5 העמודים הראשונים בתחום דרושים הייטק), בניית קישורים מאינדקסי אתרים, בניית קישורים על ידי הפצת מאמרים (כתיבת תכנים עבור מאגרי מאמרים באינטרנט).

 

Go to top of page