בניית אתרים- רק בחברת בניית אתרים?

היום יש יותר ויותר  אפשרויות של בניית אתרים בחינם. ישנם  אנשים שמנצלים אופציה זו ויוצרים בלוג או אתר פשוט בחינם. נשאלת השאלה האם בניית אתרים בחינם היא עסק משתלם עבור הלקוח והאם כדאי לו להשתמש בפלטפורמה זו? התשובה בגוף השאלה- תלוי מי הלקוח. אם הלקוח הוא סטודנט שמעוניין ליצור בלוג עם אינפורמציה אקדמאית לשם שיתוף מידע, ככל הנראה כדאי לו ליצור בלוג חינמי על ידי המערכת המאפשרות זאת. אם הלקוח הוא בעל עסק מתחיל שרק עושה את צעדיו הראשונים בתחום המקצועי שלו והוא רוצה שיהיה לו איזכור כלשהו באינטרנט- כדאי לו לפתור אתר פשוט על ידי הפלטפורמה החינמית. לעומת כך, אם הלקוח הוא בעל עסק או חברה שרוצה למתג את עצמו כמוביל בתחומו- כדאי לו לפנות לחברת בניית אתרים .

חברות בניית אתרים יוצרות התאמה בין המסר שהלקוח רוצה להעביר באתרו לבין עיצוב האתר והתוכן המופיע בו. אנשי בניית אתרים ממפים את הצרכים של לקוחותיהם ומנסים להבין איזה מסר הם רוצים להעביר? מהו הקונספט המרכזי של האתר? מיהו קהל היעד של האתר? לאחר הבירור הראשוני אנשי בניית אתרים עובדים עם מומחים אחרים בתחום כמו אנשי עיצוב, אנשי תוכן ותוכניתנים. ישנן חברות בניית אתרים בהן אותו מומחה שולט במספר תחומים, וישנן חברות שלכל תחום ממונה בעל מקצוע נפרד. חברה בניית אתרים דואגת שתהיה התאמה חזותית ומילולית באתר ומוודאת כי הקונספט אכן מותאם לקהל היעד הרצוי.

אתר טוב ואיכותי הוא אתר שנותן תחושה טבעית- נוח לחפש בו, הכל נגיש, קטגוריות החיפוש ברורות, כותרות הדפים מסייעות בהתמצאות באתר. מעבר לכך, יש חשיבות לפנות לחברת בניית אתרים המתמחה בקידום אתרים. רק חברת בניית אתרים שמתמחה בקידום אתרים תשכיל לבנות את האתר בקוד קריא למנועי החיפוש, להגדיר כותרות דפים התואמות למילות המפתח הרלוונטיות לקידום העתידי, וליצור תגי מטה מתואמים. פעילויות אלו יוצרות תשתית קידומית לאתר, ומאפשרות לו בסיס שיאפשר קידום נכון של האתר.

מטעמים אלו, כדאי לפנות לחברת בניית אתרים המתמחה גם בתחום קידום אתרים, שתסייע ביצירת אתר מובן, קוהרנטי, מעוצב יפה המותאם למיתוג של החברה תוך פנייה לקהל יעד רלוונטי. 

 

 

Go to top of page