טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

5 כללי ברזל שחייבים לדעת על קידום אתרים לפני בניית אתר אינטרנט

בימינו אין כמעט אדם אשר מחפש מוצר או שירות כלשהו לעשות דבר ראשון חיפוש במנוע החיפוש של גוגל. זאת בדיוק הסיבה שבגללה קידום אתרים נחשב כלי השיווק היעיל ביותר עבור עסקים כיום. עבור כל חיפוש המתבצע במנוע החיפוש של גוגל מתקבלות עשרות ומאות אלפי תוצאות ובכדי שלקוחות חדשים יגיעו אליך ולא למתחרים, כדאי מאוד שתופיע במקום הכי גבוה שאפשר בתוצאות החיפוש, לכן לפני שאתה בונה אתר אינטרנט בין אם זה אתר תדמיתי לעסק, חנות מקוונת או אולי בכלל אתה חושב על בניית אתר הכרויות, חשוב שתכיר מספר כללים בסיסיים לגבי קידום אתרים עוד בשלב בניית האתר.

כללים לקידום אתרים

1. עטוף את כותרות הדפים בתגית
מנוע החיפוש של גוגל מחליט איזה אתרים להציג ובאיזה תעדוף על פי המון כללים חלקם מורכבים יותר, חלקם מורכבים פחות ואת חלקם לא נדע שעל פיהם הוא מדרג את האתר בהתאם למילות החיפוש. אחד הפרמטרים החשובים שעל פיהם מדרג מנוע החיפוש את האתר הוא הקשר בין מילות החיפוש לתוכן האתר, מאחר והוא רוצה להתאים את תוצאות החיפוש למטרת הגולש, ולכן חשוב שכותרות הדפים הפנימיים של האתר תהינה עטופה בתגית

. אם אין לכם מושג על מה אני מדבר, כנראה שאתם לא יודעים Html וכדאי שתלמדו או שפשוט תפנו לחברת בניית אתרים שתעשה זאת בשבילכם, וגם אז אל תשכחו לוודא שהאתר יהיה בנוי בטכנולוגיה התומכת בכלים עבור קידום אתרים.

2. הקפד לשתול מילות מפתח רלוונטיות לתוכן האתר תחת התגיתשבחלק העליון שבדף ה html (ב-) – מילות אלו יראו בכותרת של הדפדפן כאשר האתר עולה וגם בכותרת של תוצאות החיפוש שגוגל מעלה.

3. הקפד שהשמות שנתת לקבציי הדפים באתר יהיו מילות חיפוש אפשריות, ורלוונטיות לתוכן האתר (מנוע החיפוש של גוגל יודע לזהות אותם על פי כתובת ה URL שעולה).

4. הקפד שכל דף יופיע כלינק בתפריט הראשי של האתר וכך הוא יופיע בכל הדפים של האתר מבחינת מנוע החיפוש של גוגל. למעשה התפריט מהווה מעין "מכפיל כח" עבור קידום אתרים כאשר בונים אותו נכון מאחר והתפריט מופיע בכל הדפים באתר.

5. הוסף מאמרים – הוספת מאמרים רלוונטיים עבור מי שמחפש אתרים כמו שלך היא טכניקה יעילה ביותר עבור קידום אתרים. למשל מאמר המסביר כיצד לבחור מזגן עשוי לעשות עבודת קידום אתרים טובה עבור חברה המוכרת מזגנים.

ישנם עוד כללים רבים שעל פיהם עובד האלגוריתם של גוגל, אך הקפדה על חמשת הכללים הנ"ל תציב אתכם בנקודת פתיחה טובה לעומת אתרים רבים.

Go to top of page