טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

תחזוקת אתר אינטרנט

כל בעל עסק בימינו כבר יודע ומכיר את החשיבות של בניית אתר אינטרנט לחברה שבבעלותו. כאשר מחפשים חברת בניית אתרים, חשוב לבדוק היטב את כל השירותים שהיא מציעה ללקוחותיה. בניית אתרים לבדה הרי אינה מספיקה ללא שירותים נלווים.


כל מי שמקים אתר אינטרנט שואף שיצליח, יתקדם ויתרום להצלחת העסק אותו הוא מקדם. על מנת לשמר רלוונטיות של אתר, חשוב לא פחות לדאוג לתחזוקה נכונה ותהליך קידום אתרים מוצלח ואפקטיבי.

תחזוקה וקידום של אתר מתחילים למעשה עם סיום תהליך הבניה וצריכים להימשך בכל זמן שהאתר נמצא באוויר. מומלץ לחפש חברת בניית אתרים שיודעת לספק גם את השירותים הללו, על מנת לקבל סל שירותים נרחב ממקור אחד במקום לפזר את הטיפול בנושאים בין גורמים שונים, מה שתמיד מקל ומייעל את העבודה.

מה כוללת תחזוקה שוטפת של אתר

בתהליך בניית אתרים נעשה שימוש בשפות תכנות שונות. חשוב להמשיל ולעקוב גם לאחר בניית האתר מהן שפות התכנות העדכניות והרלוונטיות ביותר ולערוך התאמות ועדכונים באתר בהתאם. כמו כן, חשוב גם לדאוג לקוד אתר שעומד בסטנדרטים הנהוגים בשוק בכל רגע נתון. אתר איכותי מבוסס על קוד ותכנות נכונים שמשפרים את השימושיות שלו ואת יכולתו להתקדם בתוצאות במנועי החיפוש. דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו בתדירות קבועה הוא מעקב אחר הקישורים הקיימים באתר ותיקונם במקרה שהם ניזוקים. קישורים שבורים יכולים להשפיע מאוד לרעה על חווית הגלישה באתר ועל הנראות שלו בעיני מנועי החיפוש.

בנוסף, חשוב לתחזק בצורה שוטפת את מערכת ניהול התוכן באתר, על מנת שעדכון והוספה של תכנים יתאפשרו באופן חלק ויומיומי. בכל סוג של תוכן, חשוב לדאוג גם לגיבוי כל המידע והנתונים שנמצאים במערכת האחורית של האתר על מנת למנוע מצב של קריסה במקרה של תקלה או פריצה.

חשוב גם להיות כל הזמן עם היד על הדופק, גם לאחר סיום התהליך של בניית אתרים. יש צרכים שמתפתחים עם הזמן בעקבות שינויים מערכתיים. למשל, אתר שהיה תדמיתי בבסיסו, יכול להפוך לאתר מכירתי עם הזמן ואז יש צורך לפתח עבורו כלים מתאימים, או אתר שהיה פתוח לכולם יכול להפוך לאתר לחברים בלבד.

חשוב להבין שבניית אתרים היא השקעה לטווח ארוך ויש להתייחס אליה בהתאם ולדאוג להקיף אותה במערכי התמיכה המתאימים על מנת למקסם את האפקטיביות של האתר שנבנה.

Go to top of page