טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתר בוורדפרס

מערכת וורדפרס המוכרת בעולם כולו מציעה שורה ארוכה של ממשקים, תוספים ואינספור אפשרויות המאפשרים לנו לבנות את אתר החלומות שלך, כזה אשר יתאים בדיוק לצרכיו של הלקוח. התקנת תוספים, עריכת "קוד המקור" של המערכת, התקנת עיצובים, שילוב פלאש, גרפיקה ואינספור אפשרויות עומדות לרשותנו ומאפשרות לנו לבנות אתרים בוורדפרס- המערכת המתקדמת ביותר בעולם לניהול תוכן.

יתרונות המערכת

מערכת וורדפרס נועדה בכדי לאפשר ניהול אתר אינטרנט בצורה חלקה ופשוטה יותר. המערכת מאפשרת לנו להוסיף עמודים, תפריטים, באנרים, לוגו לאתר ואינספור אלמנטים נוספים בפשטות וביעילות עם עורך המזכיר את עריכת הטקסט המוכרת לנו מתוכנות האופיס השונות. בעוד חברות בניית אתרים מציעות בנייה של מערכת ניהול תוכן, נתון אשר מייקר משמעותית את עלויות בניית האתר, אנו מציעים שימוש במערכת מתקדמת, אשר הולכת ומתפתחת עם הזמן עם עוד תוספים ועדכונים המסונכרנים אוטומטית למערכת. מערכת זו מתאימה לכל סוג האתרים, אך בניית אתר תדמית במערכת זו היא מוצלחת במיוחד כיוון שהיא מאפשרת לבעל האתר הרבה יד חופשית ומגוון גדול של אפשרויות עיצוב ועריכה מבלי להשקיע בפיתוח מערכת תוכן מיוחדת.

התאמה לקידום אתרים

בניית אתר בוורדפרס מבטיחה לנו את ההתאמה המושלמת של האתר לקידום אתרים (SEO) שכן, המערכת הינה מערכת קוד פתוח אשר מתקדמת ומתפתחת כל העת על ידי מקדמי אתרים ובוני אתרים מכל העולם בהתאם לשינויים וההתפתחויות בתחום ה SEO  בעולם כולו. כלים ותוספים שונים מאפשרים התאמה טובה עוד יותר למטרת קידום אתרים ומבטיחים לנו לבלוט בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הרבים והמגוונים ברשת.

אינספור עיצובים

היותה של מערכת הוורדפרס מערכת "קוד פתוח" מאפשרת לכל אדם לגעת, לשנות ולהתאים את קוד האתר לצרכיו האישיים. בכך, יוצרים מעצבי אתרים ומתכנתים מכל העולם מגוון רחב של עיצובים וערכות נושא לוורדפרס הכוללים פלאש, גרפיקה מתקדמת, תפריטי "סליידר" תפריטים מעוצבים, הנפשות ועוד אלמנטים גרפיים המשדרגים את חזותם של אתרים מבוססי וורדפרס. בכך, בניית אתר בוורדפרס הופכת למעוצבת וגרפית הרבה יותר ומציע לך ליהנות מכל עיצוב שרק תבחר.

תוספים

מערכת הוורדפרס, כאמור- מערכת קוד פתוח, מאפשרת לנו להתקין מגוון רחב של תוספים אשר הומצאו ותוכננו על ידי מיטב המוחות מהעולם כולו. תוספים כגון יצירת קשר, תפריטים מיוחדים, אפשרויות עריכה נוספות, תוספים לקידום אתרים, תוספי פלאש, הנפקת דוחות ואינספור אפשרויות נוספות מחכות לנו בקטגוריית התוספים של מערכת הוורדפרס. חשוב לציין כי בניית אתר בוורדפרס מאפשרת לנו להשתמש בכל תוסף שרק נבחר ובכמה שרק נרצה.

בניית אתר בוורדפרס תוספת תאוצה הולכת וגוברת בעולם כולו עם עוד ועוד לקוחות מרוצים אשר גם הם נהנים מהיתרונות הרבים של המערכת המתקדמת בעולם. ראשי הוורדפרס בעולם כולו משחררים עדכונים חינמיים למערכת אותם ניתן להתקין אל תוך כל מערכת וורדפרס ללא חשש בפגיעה בחזות ונראות האתר.

Go to top of page