טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

תבניות וורדפרס

בעידן של היום, אם אתה רוצה להתרשם מחברה מסוימת או מנותן שרות כלשהו אתה מקליד אותם בגוגל ופונה לאתר שלהם.

אם הקמת עסק  עליך לבנות לו  אתר מושקע  שמספק מידע על השרות שאתה מציע  ובנוסף מהווה כלי שיווקי  אשר מעניק אינפורמציה רחבה על מה שיש לך להציע. לפיכך, עליך לפנות לחברה אשר בונה אתרים ולשכור את שרותיו של מעצב גרפי טוב אשר יעצב לך את האתר באופן הטוב ביותר. עבור אלו שלא מעוניינים להקים אתר גדול ולהשקיע בעיצוב האתר, הוקם הוורדפרס .  

מהי וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מידע חינמית,  היא קיימת בעשרות שפות שונות ולה עשרות מליוני אתרים בעולם.  באמצעות מערכת זו ניתן להקים בלוגים. הוורדפרס היא מערכת שמתאימה לבלוגים חובבים בלבד ולא לחברות יציבות למינהן. תבניות הוורדפרס הפכו לפופולריות  מאוד בקרב קהילת הבלוגרים וכיום ניתן לראות מליוני בלוגים מעוצבים באמצעות תבניות וורדפרס.

תבניות וורדפרס הומצאו ע"י מאט מולנווג בשנת  2003,  מלבד הפשטות והקלילות לתבניות אלה יש יתרון שמתאים לבלוגרים אשר מעוניינים להקים בלוג ייחודי – כל אחד יכול לעצב אותן, מערכת העיצוב פתוחה למשתמש והיא למעשה לא מוגבלת (בשונה לפתיחת בלוגים אחרים – בהם ישנם מס' אופציות לעיצוב וכולן כפופות לפורמט של האתר המארח).

כיום, ניתן להוריד תבניות בעברית ולעצב אותן באופן ייחודי, ניתן אפילו להיעזר בשרותם של חברות שמציעות עזרה בהורדת תבניות אלה. כמו כן ניתן לעצב אותן באופן אישי ולהוריד תבניות וורדפרס לעיצוב דרך אתרים תומכים.

אם הקמת בלוג באמצעות וורדפרס ואתה מעוניין לקדם אותו בגוגל כדאי שתשקול לפנות לחברה שעוסקת ב קידום אתרים על מנת שתקדם את הבלוג שלך באופן מקצועי.

יש לי חברה המספקת מזון לבעלי חיים, אני מעוניין להקים אתר דרכו יוכלו לקוחות פוטנציאלים להתרשם מהחברה שלי ואף להזמין מזון, האם כדאי לי להקים אתר באמצעות תבניות וורדפרס ?

למי שמעוניין להקים אתר גדול ויציב עם פונקציות רבות כגון : הזמנות משלוחים, שרות לקוחות ואלפיי מוצרים משתנים מידי יום, מומלץ לפנות לחברה שמתמחה ב בניית אתרים ולבנות אתר גדול ויציב. כמו כן מומלץ לפנות למעצב גרפי ולשכור את שירותיו. על אתר להיות פונקציונלי וידידותי למשתמש. למעשה האתר הוא הפנים של החברה.  לקוח שיתרשם מהאתר בהמשך יבצע רכישה וזה נכון לכל האתרים. לפיכך, במקרים כאלה כאשר הרצון הוא לשרת את בעל העסק יש לפנות לבעלי מקצוע ובהמשך לשקול לפנות לחבר אשר מתמחה ב קידום אתרים .

 

 

Go to top of page