טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

שליחת ועריכת ניוזלטר

אחת הדרכים הפופולריות ביותר כיום המאפשרות לבעלי עסקים לשמור על קשר שוטף עם לקוחותיהם היא שליחת ניוזלטר באמצעות דואר אלקטרוני. כתיבה והפצה של ניוזלטר תקופתי היא כלי שיווקי ומכירתי הידוע כאפקטיבי במיוחד, המאפשר לכל עסק לשמור על קשר רציף עם לקוחותיו, ולעדכן אותם על בסיס קבוע בכל מידע חדש הקשור לעסק כמו למשל מוצרים או שירותים חדשים, אירועים משמעותיים, חדשות ועדכונים מקצועיים וכן מבצעים או הצעות מיוחדות.

לשליחת ניוזלטר תקופתי ישנם יתרונות רבים: ראשית, ניוזלטר הוא ערוץ פרסומי נוח וקל לתפעול הנחשב גם זול יחסית, ועל כן מתאים במיוחד לעסקים קטנים אשר לא יכולים לממן קמפיינים פרסומיים גדולים בערוצי התקשורת המרכזיים כמו עיתונים, רדיו או טלוויזיה. יתרון גדול נוסף הוא מידת החשיפה: ניתן לשלוח ניוזלטר למספר גדול מאוד של נמענים מבלי שהוא יגיע לדואר הזבל (ספאם) שלהם, כיוון שהם בחרו מראש להירשם לצורך קבלת הניוזלטר. מעבר לכך, את קהל הנמענים ניתן לפלח על פי מאפיינים מסויימים ולשלוח מסר שיווקי מתאים לכל אחת מהקבוצות בהתאם למאפייניה, ובכך לשפר את ביצועי הניוזלטר.

כיום ישנן לא מעט מערכות מתקדמות המציעות שרותי שליחת ניוזלטר ושירותים נלווים נוספים. מערכות אלו מאפשרות שליחה מהירה ובטוחה לכמות גדולה מאוד של נמענים וכן קבלת מידע עדכני בזמן אמת המאפשר להעריך את מידת האפקטיביות של כל ניוזלטר שנשלח, כגון: כמות הנמענים שפתחו את הניוזלטר, מי קרא את הניוזלטר וכמה פעמים, כמה מתוכם לחצו על הקישורים בגוף הניוזלטר, כמות הניוזלטרים שלא הגיעו ליעדם ומדוע וסטטיסטיקות נוספות.

ניוזלטר מוצלח יכול למנף את מאמצי השיווק של העסק, להגדיל את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים, לחזק את הקשר והנאמנות של הלקוחות הקיימים למותג, ולהגדיל את כמות המכירות. חברת אינטרדייט מציעה ללקוחותיה שירותי עריכה ושליחת ניוזלטרים. שירותים אלו כוללים:

- תפעול מערכות דיוור מתקדמות מסוגים שונים

- בניית תבניות ניוזלטר

- ניהול רשימת הנמענים

- עריכה והפצת ניוזלטר שבועי/חודשי

- תחזוק מערכת הדיוור

ועוד

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר

ניוזלטר אינטרדייט

ניוזלטר לחברת א.צ. שיווק

Go to top of page