טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים מהו

בנית אתר, השקעת ממיטב כספך בעבור הבנייה והעיצוב, רכשת תוכן מקצועי לאתר וכעת עלייך לנקוט במספר פעולות בכדי שהאתר שלך יזכה לקבל את החשיפה המקסימאלית לה הוא מסוגל. לרוב, חשיפה זו תגיע בעקבות התנוססות האתר בתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש הגדול (Google) וכמה שיותר גבוה מבחינת מיקום. אך ישנן דרכים נוספות להגיע לחשיפה גבוהה והן: פעולות עצמאיות לשיווק האתר כגון פרסום ברשתות החברתיות, שליחת ניוזלטרים ועוד, ניהול קמפיין פרסום ממומן (גם כן בעזרת גוגל) ושלל דרכים שונות אשר מטרתן היא אחת: הבאת האתר לחשיפה בכדי שיותר אנשים יכנסו אל האתר ויכירו אותו.

קידום אורגני

מתוך שלל הפעולות אשר צויינו לעיל, ישנה דרך אחת שהיא הדרך האולטימטיבית לקידום האתר והגעתו אל המיקומים הראשונים במעלה תוצאות החיפוש של גוגל והיא: קידום אתרים מקצועי.

קצת על קידום אורגני

אין זה סוד שמרבית בעלי האתרים רוצים שהאתר שלהם יגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. זאת, להבדיל מתוצאות קמפיין ממומן הנחשבות, במספר רב של תחומים, פחות איכותיות ורבים פוסחים על תוצאות אלו ומדלגים ישר אל התוצאות האורגניות הזוכות ליוקרת "תוצאות אמיתיות". הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות נקיטת מספר פעולות, בין היתר:

  • תוכן איכותי – מזה שנים שגוגל מסבירה כי תוכן איכותי הוא המרכיב החשוב ביותר באתר והוא זה אשר יעזור לקידומו. הצבת תוכן איכותי מחייבת שכירת שרותי חברת כתיבת תכנים וזאת בכדי שהתוכן יעמוד בכל "הכללים" ואכן יחשב איכותי.
  • קוד האתר – אופטימיזציה (שיפור) של קוד האתר תכלול הצבת כותרות ותיאורים נכונים. ישנה חשיבות גבוהה לכיצד מוצב התוכן באתר ולכן האופטימיזציה חשובה עד לאין שיעור.
  • בניית מערך קישורים – אחת הפעולות החשבונות ביותר במהלך קידום אתרים היא בניית מערך קישורים ודאגה כי הקישורים יהיו איכותיים. קישורים מאתרים באותה הנישה ובכמות נכונה, יתרמו רבות לקידומו של האתר.

ועוד.

מה זה קידום מקצועי?

אין זה סוד כי השוק מוצף בחברות קידום ומקדמי אתרים. הסוד הוא לבחור נכון את החברה או המקדם אשר יהיו מקצועיים מספיק וידאגו כי האתר שלך יגיע אל העמוד הראשון בגוגל. מומלץ מאוד לראות אתרים אותם קידמו החברות או המקדמים בעבר ולוודא כי מעולם לא קיבלו ענישה על שימוש בקידום שאינו עומד בקריטריונים של גוגל.

זכרו, השקעה בזמן החיפוש ובחירת החברה או המקדם הנכון, תניב את פירותיה בעתיד הלא רחוק, לכן קחו את הזמן ובחרו את החברה או המקדם הנכון עבורכם.

Go to top of page