טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים חדשים עם דומיין ותיק

בגלל הקושי בקידום אתר חדש בעל דומיין טרי, יש הרוכשים  דומיין ותיק שעליו ישב פעם אתר שכבר הוכיח את עצמו ומעלים את האתר החדש שלהם עליו. בדרך זו, הקידום יהיה קל יותר כיוון שאנו לא מתחילים מאפס: כבר קיימת תנועת גולשים מסוימת ודפיו רשומים במספר אינדקסים.

מצד שני, אין זה אומר בהכרח קידום אתרים בעל דומיין ותיק יהיה מוצלח יותר. אמנם בדומיין ותיק ניתן לבצע אופטימיזציה ראויה, להוסיף ולערוך מאמרים תכנים שיווקיים ראויים, ולהמתין בסבלנות עד שהתוצאות יגיעו אבל לא לכולם יש דומיין קיים עם תוכן ישן.

מה עושים?

מוצאים ברשת דומיין קיים שאין לו דורשים ובעליו לא טרח לחדש את התשלום עבורו. פונים אליו בבקשה לרכוש את הדומיין שלו. אם הוא לא מתכוון לעשות בו שימוש נוסף אי פעם ואין לו עוד צורך בו הוא ישמח למכור לכם אותו. כך תזכו בדומיין פנוי וותיק שהיה כבר פעיל בעבר. פרט משמעותי שיש לשים לב אליו- כדאי שהתכנים שהיו בעבר בכתובת שרכשת יחפפו במידה מסוימת את תוכן האתר הנוכחי. אם תקפיד על כך, רוב הסיכויים שהאתר לא יגיע אל ארגז החול של גוגל ולא יזכה ל"תקופת צינון" של כמה חודשים.

יש הרבה מקומות בהם ניתן לקנות דומיין ישן יד שנייה. מנועי החיפוש ( גם במקרים של  אינטרנט מהיר)

לא באמת יודעים מי היו הבעלים הקודמים של הדומין ולכן יש שוק פעיל של קניה ומכירה של דומיינים ותיקים. ניתן למצוא דומיינים ותיקים למכירה במקומות כמו איביי ובפורומים המוקדשים לתחום.

Go to top of page