טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים אורגני

מה זה קידום אתרים אורגני? במה זה כרוך? האם זה כדאי?

קידום אתרים אורגני הוא קידום אתרים בתוצאות החיפוש החופשי במנועי החיפוש המובילים כמו Google, Msn, Yahoo. כיום ידוע לנו שכ- 85% מהגולשים לא בודקים את תוצאות החיפוש מעבר לדף השני. אתר שלא נמצא במיקום בולט בעמוד הראשון במנועי החיפוש מאבד לקוחות פוטנציאלים. אי לכך, בשנים האחרונות הפך המושג 'קידום אתרים אורגני' להיות פופולארי מאוד בתחום של שיווק באינטרנט.

קידום אתרים אורגני הוא למעשה שרשרת פעולות מקיפה, מתמשכת ודינאמית המחייבת עדכונים שוטפים והתאמות לצורך שיפור המיקום של האתר בתוצאות החיפוש והעלאת מספר הכניסות אליו.

קידום אתרים אורגני היא פעילות הכרחית לבעלי אתרים שרוצים להגיע לשוק לקוחות פוטנציאלי גדול ורלוונטי, כדי למתג את אתרם כמוביל בתחום ולהגדיל את כמות הכניסות לאתר.

כיצד עובד קידום אורגני?

אנשי קידום אתרים מקצועיים ומנוסים מבצעים אופטימיזציה (SEO = Search Engine Optimization) לתוכן האתר ולקוד האתר, כדי שמנועי החיפוש יסווגו אותם כאתרים איכותיים ורלוונטיים שכדאי להציגם במיקומים בולטים עבור הגולשים. תהליך האופטימיזציה כולל ביצוע שינויים והתאמות בתוך האתר (On site) כמו גם אופטימיזציה לקוד, יצירת מטה-תג  ועוד. במקביל, מתבצע תהליך של אופטימיזציה לתכני האתר, נוסף על פעילויות מחוץ לאתר (Off site) כמו: החלפת לינקים, כתיבת טקסטים חדשים ויצירת שיתופי פעולה עם אתרים אחרים, תוך דגש על מילות המפתח הרלוונטיות (Keywords).

קידום אתרים אורגני באינטרדייט

חברת אינטרדייט מתמחה בתחום של קידום אתרים אורגני. אנחנו מאמינים במקצועיות, תכנון מקדים ומקיף, איתור צרכי הלקוח, בקרת ביצוע והתעדכנות שוטפת בשינויים הטכנולוגיים המתרחשים בתחום.

בשלב הראשוני נערוך פגישת הכרות, בה נבין לעומק את צרכיו של הלקוח. בשלב הבא אנו עורכים מחקר מילות מפתח לשם הגדרת הנושאים בהם ימוקד הקידום. בעת ביצוע מחקר מילות מפתח אנו בודקים באילו ביטויים נתמקד כדי לקדם את האתר ולמקם אותו גבוה בתוצאות החיפוש. בתהליך בחירת מילות המפתח נלקחים בחשבון פרמטרים כמו: כמות החיפושים שיש לכל מילת מפתח, רלוונטיות מילות המפתח לאתר, מיקוד מילות המפתח ויחס המרה, מילות מפתח חלופיות, איות, תחרותיות ועוד.

בהמשך נערוך בדיקה דקדקנית של האתר ונקבע אילו פעילויות אופטימיזציה on site יש לבצע בתוך האתר. באמצעות עבודה עם תוכניתנים מקצועיים, נפעל לשיפור קוד האתר, ובמקביל, אנשי תוכן מומחים יעבו את תכניו ויתאימו אותו לקריאה על ידי מנועי חיפוש. לאחר מכן, מחלקת קידום האתרים תתמקד בקידום off site.

לכל אורך הדרך המשותפת אנו עורכים בקרה על פעילותנו ומעדכנים את הלקוח באופן שנקבע מראש.

ישנן שיטות רבות ומגוונות לבצע קידום אתרים אורגני. כל השיטות מבטיחות שאתרכם יקודם במנועי החיפוש המובילים, שמידת החשיפה לאתר תגדל ותביא עימה כניסות מרובות יותר לאתר.

נשמח לתת לכם אינפורמציה נוספת בפגישת הכרות ראשונית ללא תשלום.

Go to top of page