טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

קידום אתרים

קידום אתרים – מידע כללי

תחום קידום האתרים הוא תחום שחלה בו התפתחות אדירה בשנים האחרונות. אם בעבר לקוח היה מתייעץ אם חברים או מכרים לפני רכישה, כיום ניתן למצוא כל דבר ולהגיע לכל עניין דרך מנוע החיפוש של גוגל. כיום, בעלי עסקים מבינים את חשיבות מיקום האתר שלהם בגוגל ומתחרים על מונחי חיפוש בגוגל, המטרה להגיע למקום הראשון התוצאות. השקעה זו נחשבת משתלמת במיוחד, כיוון שאתרים הנמצאים בראש מנועי החיפוש נהנים מכניסה של עשרות אלפי גולשים או לקוחות פוטנציאלים לאתרים שלהם.

בחירת חברת קידום אתרים

כדי להגיע למיקום גבוה במנועי החיפוש, אתם זקוקים לחברה לקידום אתרים מקצועית ומנוסה, אשר מכירה את מנועי החיפוש, העוקבת אחר שינויים ועדכונים בתחום, ובעלת כלים מקצועיים המסוגלים להעלות את האתר שלכם למקומות גבוהים. חברת קידום אתרים איכותית תדע כיצד להפוך את האתר שלכם לאטרקטיבי יותר הן בעיני הגולשים והן בעיני מנועי החיפוש.

הקמת אתר אינטרנט וקידומו ברשת

הקמת אתר איכותי הוא רק הצעד הראשון בדרך להצלחה. גם אם יש לכם אתר יפהפה, מעוצב ומושקע, לא תמשכו אליכם לקוחות חדשים אם לא תדאגו למקם אותו במקום גבוה בגוגל. חשוב לדעת שמנועי החיפוש לא מדרגים את אתרכם על פי מידת היופי או התחכום הטכנולוגי שלו, אלא על פי מידת הרלוונטיות שלו לגולש, והפרמטרים לקביעה מה רלוונטי ומה לא משתנים תדיר. בחירה בחברה מעודכנת לקידום אתרים היא ההבדל בין אתר משגשג ומצליח לבין אתר נשכח וזנוח.

שיטות לקידום אתרים

ישנן שיטות שונות לקידום אתרים. חלקן עוסקות בתוכן האתר ובקידוד שלו, ואילו אחרות מקדמות את האתר שלך באמצעות שימוש באתרים אחרים באינטרנט. באופן בסיסי ישנן שתי דרכים מקובלות לקידום אתרים: קידום אורגני וקידום ממומן. ניתן לבחור בדרך אחת או לשלב את שתיהן. ההחלטה על אופן הקידום והתקציב שיש להשקיע בדרך המימון נעשית לאחר התייעצות עם חברת קידום האתרים, המבצעת הערכה של האתר ומציעה את הדרכים האפקטיביות ביותר לקידומו.

אופטימיזציה של התוכן וקוד האתר

חלק בלתי נפרד מעבודתה של חברה לקידום אתרים הוא בחינה של האתר הקיים וביצוע אופטימיזציה של הקוד למנועי חיפוש, כך שיתאים לאלגוריתם החיפוש בצורה הטובה ביותר. תהליך זה מתבצע באמצעות מתכנתים המתמחים בבניית אתרים ובעלי ניסיון והיכרות קרובה עם מתודולוגיות לשיפור אתרי אינטרנט לצורך קידומם במנועי חיפוש. בנוסף מתבצעת אופטימיזציה לתוכן האתר, תוך התמקדות במילות מפתח ושילוב מושכל שלהן בטקסטים השונים באתר.

קידום אתרים אורגני

בקידום אתרים אורגני (SEO) מקדמים את האתר שלכם בתוצאות החיפוש הרגילות והטבעיות של גוגל. קידום אתרים אורגני למעשה ממצב את האתר במנועי החיפוש באמצעות שימוש במילות חיפוש רלוונטיות. הקידום מתבצע באמצעות אנשי קידום מנוסים, מקצועיים וחדורי מוטיבציה, המשתמשים במגוון כלים ושיטות כדי להעלות את מיקום האתר התוצאות החיפוש של גוגל.

לקידום אורגני יש כוח עצום: מחקרים מראים שקידום מסוג זה אפקטיבי מאוד כיוון שהגולשים מאמינים שהאתרים הטובים והרלוונטיים ביותר נבחרים על ידי גוגל להיות במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. קידום אתרים אורגני משאיר את האתר שלכם במקומות גבוהים ועוזר ללקוחות פוטנציאלים למצוא אותו בעזרת מונחי חיפוש שונים.

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן (PPC) מתבצע ע"י רכישת מודעות פרסום בגוגל, במונחים מבוקשים. בקידום אתרים ממומן יופיע האתר שלכם מעל תוצאות החיפוש החיפוש האורגני או בצד בצורת פרסומת. בקידום ממומן אתם לא משלמים על פרסום המודעה אלא רק על פי הקלקה: אם לחצו עליה והועברו בעקבות כך לאתר שלכם.  בדרך זו אתם שולטים בתקציב הפרסום: אתם מחליטים כמה אתם מוכנים לשלם בכל יום על הקלקות, והמודעה תופיע לכל משך תקופת הפרסום שקבעתם. קידום אתרים ממומן נועד להגביר את החשיפה של קהלי יעד לאתר והוא יותר נקודתי ובעל השפעה מיידית, לטווח קצר.

אנו באינטרדייט נסייע לכם להחליט מהי שיטת הקידום המתאימה ביותר לצורכיכם. במידה ותחליטו על קידום אתרים ממומן – אנו נבנה את הקמפיין שיתאים לכם ויחשוף את אתרכם לקהלים שהגדרתם כרלוונטיים. במידה ותבחרו בקידום אתרים אורגני – אנו נבצע הערכה של קוד האתר והתוכן המופיע בו, ונציג בפניך המלצות טכניות שיסייעו לקידום האתר. בשלב השני נקבע יחד את מילות המפתח הרלוונטיות עבור האתר, ונתחיל במלאכת הקידום.

לא יודעים מה לבחור או רוצים להתייעץ? הרימו אלינו טלפון ובואו לשיחת יעוץ חינם!

Go to top of page