טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

עבודה מהבית בשיווק שותפים

בשנים האחרונות, בעקבות התפתחותו המואצת של העולם האינטרנטי, אנו נחשפים לשיטת פרסום חדשה ויעילה – שיווק שותפים באינטרנט. בניגוד לשיטות פרסום אחרות, ייחודה של שיטה זו מתבטא בכך שהיא מבוססת על הצלחה בלבד, ואף מאפשרת את העיסוק בה באמצעות עבודה מהבית בלבד.

אז מה זה שיווק שותפים?

הכוונה היא למכירת מוצרים או שירותים של אחרים. אתה הופך לשותף של החברות, מעין סוכן מכירות, רק אינטרנטי, מציע לגולשים מוצרים שונים לפי בחירתך ומתוגמל לפי הצלחה בלבד. ברגע שגולש שהגיע דרכך מבצע את הפעולה הנדרשת (זו יכולה להיות קניה או רק השארת פרטים-ליד), אתה זוכה לעמלה. זיהוי המשווק שדרכו הגיע הגולש מתבצע באמצעות קישור ייחודי שניתן לכל משווק, והכל נרשם באופן אוטומטי מבלי שתזדקק להוכחה כלשהי.

מהם היתרונות הגדולים של עבודה מהבית בשיווק שותפים?

היתרון הגדול למשווקים טמון בכך שהם אינם צריכים להתעסק עם מלאי או עם גביה מול הלקוחות. המוצרים שייכים לאחרים, וכל שנותר הינו להפנות את הגולשים למוצרים אלו ולקוות כי יבצעו את הפעולה הנדרשת. עובדה זו מסייעת ליכולת לעסוק בתחום זה דרך עבודה מהבית היות שמלבד אתר אינטרנט עם נפח תנועה מספק, לא נדרש דבר ואין צורך ביחסי עבודה עם עובדים או לקוחות. בנוסף – אין מחויבות לעסק מסויים (אלא אם סוכם מפורשות אחרת), לעשות שיווק באינטרנט למוצרים שונים ולבדוק מהו המוצר המשתלם ביותר. גם סף הרווחים עלה משמעותית בעקבות התפתחותן של התוכניות לשיווק שותפים – שיטת פרסום זו לרוב תשתלם הרבה יותר מאשר מודעות גוגל באתר, קידום אתרים או כל פרסום מסוג אחר. זוהי ללא ספק דרך מצויינת להרוויח כסף באינטרנט.
מהצד של העסק המפרסם – הוא כבר אינו נדרש לשים כספו על קרן הצבי. אם בפרסום מסוג אחר, בטלויזיה או באינטרנט, הוא משלם תשלום קבוע או לפי מספר חשיפות, הרי במקרה זה הוא ישלם רק עבור גולש שביצע פעולה שמועילה לו ומביאה למכירה או לליד. העסק עצמו קובע את גובה העמלה אותה הוא מוכן לשלם עבור פעולה כזו ( לדוגמא – 200 ₪ עבור מכירה ו-20 ₪ עבור השארת פרטים) כך שאם ביצע תמחור נכון – הוא יכול רק להרוויח.

כיצד מתבצע בפועל שיווק שותפים?

כדי לתת מענה לביקוש הגבוה לתחום, הוקמו רשתות השותפים. תפקידה של רשת השותפים לרכז את כל התקשורת שביו השותפים/ משווקים לבין החברות, להציע לשותפים מאגר של חברות לבחירה, לספק את הקישורים הייחודיים, לבצע את זיהוי המכירה לשותף ולנהל את כל התשלומים בין המשווקים והחברות  תוך גזירת עמלה עצמית כמובן. כיום קיימות בארץ מספר רשתות שותפים בולטות, ומשווקים שונים שעובדים מולן באמצעות עבודה מהבית בלבד. הצפי הוא שבעתיד הקרוב מספרם של העוסקים בשיטת פרסום זו רק יילך ויגדל.

Go to top of page