טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

מדריך לקידום אתרים חלק ב

מאמר זה הוא חלק שני של "טיפים למקדמי אתרים מתחילים".
המאמר מיועד לאנשים שחדשים בתחום קידום אתרים ורוצים כמה עצות פשוטות ובטוחות לקדם את האתר שלהם.

 ידידותי url שמירה על

באופן טבעי ל url של האתר שלך יש שם המכיל אותיות ומספרים. ברוב מערכות ניהול האתרים ניתנת האופציה לשנות את ה url למשהו ידידותי יותר שיבהיר למנועי החיפוש מה נמצא בדף הזה (וגם לגולשים).

הימנעו מפלאש

פלאש מאפשר בניית אתרים יפה וצבעונית אך התוכן שבו אינו קריא למנועי החיפוש. ניתן להשיג היום אפקטים עיצובים דומים בעזרת http5 ולכן עדיף להימנע לחלוטין משימוש בפלאש או לפחות באזורים המכילים תוכן.

הוספת שמות לתמונות

מנועי החיפוש לא מסוגלים לקרוא תמונות ולא יודעים מה התמונה מכילה. עליכם לתת לתמונה שם ברור ומלא במילות חיפוש מתאימות ואם ניתן להוסיף תגיות לתמונה הרי זה משובח.

מתחת לתמונה ניתן להוסיף תיאור של התמונה וחשוב לשתול אותה בתוך טקסט רלוונטי.

עדכנו תוכן

אתר בעל תוכן מעודכן ורלוונטי ימשוך יותר גולשים וגם את מנועי החיפוש. עדכנו באופן קבוע את האתר בתוכן מקורי ואיכותי בנושאים הרלוונטים לעסק שלכם. ניתן להוסיף לאתר דף מאמרים מקצועיים או בלוג אישי בהם תעדכנו את התוכן. מנועי החיפוש יודעים לזהות תוכן ירוד מלא מילות מפתח שגולשים נוטשים אותו מהר ולכן הקפידו על תוכן מקורי, מעניין וקריא.

השתמש במדיה החברתית

חבר את הבלוג או את המאמרים שאתה מפרסם באתר למדיה החברתית. תן לאנשים להפיץ את התוכן ואת האתר שלך בעזרת המדיה החברתית ודאג לפרסם בכול מקום אפשרי כשאתה מוסיף תוכן לאתר.

פתח דף פייסבוק או טוויטר לעסק בכדי שיהיה לך פלטפורמה נוספת למשוך אנשים לתוך האתר. הוסף כפתורים שמאפשרים לאנשים לעשות לייק לאתר שלך, מנועי החיפוש מעריכים אתרים שפעילים במדיה החברתית.

Go to top of page