טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

למה האתר של המתחרה מעל שלכם?

מנהלי אתרים רבים מכירים את התסכול של לראות אתר של מתחרה מעל האתר שלהם. החלק מהמקרים המתחרה קטן מכם או מציע שירות גרוע ולכן קשה להבין מדוע מנועי החיפוש יציבו אותו מעלכם.

התסכול גדל ככל שהאתר שמעלכם גרוע יותר- ברמת התוכן העיצוב ונוחות השימוש מהאתר שלכם. אך למרות שכל הסימנים מצביעים שהאתר שלכם והחברה שלכם טובה בהרבה משל המתחרה שממוקם מעליכם נראה שמנועי החיפוש לא מבינים זאת.

מדוע מנועי החיפוש מעדיפים אתרים אלו?

1.הדבר הראשון שצריך להבין זה שמנועי החיפוש לא מחליטים את המיקומים על פי גודל החברה או החשיבות שלה בעולם שמחוץ לאינטרנט. אתר של חברה בעלת סניף אחד בהחלט יכולה לעקוף אתר של חברה בעלת סניפים רבים.

2. לוותק האתר יש חשיבות בעולם קידום אתרים . דומיין ותיק נחשב ליציב יותר ולכן דומיינים ותיקים שווים יותר כסף מדומיינים חדשים.

3. כמות התוכן באתר חשובה מאוד. יתכן שלאתר המתחרים שלכם יש המון תוכן רלוונטי בתחום ולכן הם נמצאים מעליכם, חשוב לדאוג לעדכון קבוע של האתר ושל מידע מקצועי.

4. אתרים ותיקים (בעיקר כאלו עם חברת קידום אתרים ) נהנים מיתרון בכמות הקישורים הותיקים לאתר. בניית קישורים זה תהליך שלוקח זמן וככל שהקישור שמוביל יותר ותיק כך הוא מקבל יותר חוזק.

Go to top of page