טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

השוואת מחירי בניית אתרים

גם היום בימים בהם אנחנו יכולים לרכוש פלטפורמה אינטרנטית פשוטה להקמת אתר משלנו, מרבית הסיכויים שנעדיף שאיש מקצוע יעשה זאת, שחברה מקצועית שמתמחה בבניית אתרים תהיה אחראית על הפרויקט ותוציא אותו לפועל. לשם כך, הדבר הראשון שעלינו לעשות, זו השוואה בין חברות בניית אתרים שונות אשר יכולות לספק לנו את העבודה.

יס פליז וחברות אחרות מאפשרות לנו לבצע השוואה נוחה בין חברות בניית אתרים מכל רחבי הארץ. זאת באמצעות בקשה לקבלת הצעת מחיר מאותן חברות, וכך אנחנו יכולים להשוות על בסיס נתונים מסוימים שעומדים לרשותנו וכן על בסיס מה שאנחנו מצפים ומעוניינים לקבל. צריך לזכור, לכל אחד מאיתנו יש מאפיינים שונים שהוא מעוניין שיהיו באתר שלו, וכל חברה מספקת חבילת שירותים אחרת ללקוחות שלה.

יס פליז ואתרים אחרים דומים, כאמור מאפשרים לנו לבצע את ההשוואה, אך לפני שאנחנו מבצעים אותה, עלינו להבין מדוע נכון שחברה חיצונית תקים עבורנו את האתר ולא אנחנו, וכן אילו מאפיינים יהיו באתר שלנו. כך יהיה לנו יותר קל לבצע את ההשוואה כשנצטרך.

מדוע עדיף לנו לבנות אתר דרך חברה מקצועית

יש לכך שתי סיבות עיקריות. הראשונה, הפלטפורמות לבניית אתרי אינטרנט באופן עצמאי, בתשלום או בחינם, אינן עומדות ברמה של אתרי אינטרנט שנבנים על ידי חברה מקצועית. הן אינן דומות מבחינת האיכות וכן מבחינת אופציות השימוש והקידום של האתר.

הסיבה השנייה היא, כשאנחנו נדרשים להקים אתר אינטרנט, זה דורש זמן. חברה מקצועית תעשה את זה בזמן קצר יותר ובסיכום הכללי, העלויות שנשלם על כך יהיו נמוכות ואפקטיביות יותר מאשר העלויות שנשלם על רכישת פלטפורמה להקמת אתר בעצמנו וכן על הזמן שנשקיע בבניית האתר.

כיצד עורכים השוואה בין חברות בניית אתרים

יס פליז ואתרי אינטרנט שמאפשרים לנו ליצור קשר עם חברות בניית אתרים, נותנים לנו את הכלים, לא רק לקבל מהן הצעות מחיר, אלא גם להכיר אותן לעומק לפני שאנחנו מחליטים לסגור עם אחת מהן על חוזה עבודה. זה משמעותי מאחר וכך נוכל ליצור לעצמנו שורה של פרמטרים, על בסיסם נערוך את ההשוואה ונחליט עם מי לעבוד.

ראשית, ניסיון ומקצועיות. אנחנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת ניסיון רב בהקמת אתרי אינטרנט בכלל ובפרט אתר מהסוג שאנחנו רוצים להקים. אתר תדמית, חנות וירטואלית, אתר מידע וכדומה. המקצועיות של החברה אמור לבוא ביחד עם הניסיון שלה.

שנית, לוח זמנים. על החברה להעמיד בפנינו לוח זמנים לכל שלב בפרויקט עד סיומו, בשביל שנוכל לדעת מתי האתר יהיה מוכן, על פי הערכתה. לוח הזמנים צריך להיות קצר ותכליתי.

שלוש, על החברה להציג בפנינו תיק עבודות בשביל שנוכל להתרשם ממגוון אתרים שהיא הקימה בעבר לחברות שונות, רצוי גם לראות אתרים של חברות מהתחום שלנו.

ארבע, שירות טכני. לא רק הקמת האתר הוא חשוב, אלא כל התהליך אחריו. כיצד שירות החברה מתבצע אם האתר נופל, על איזה שרת הוא מותקן, כיצד מתבצעים עדכונים ותיקונים לאתר בעתיד, וכדומה.

Go to top of page