טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

הכל על חשיבות קידום אתרים לעסק

אינטרנט הפך להיות שם המשחק ועולם בפני עצמו בתחום השיווק והתעשייה הגלובלית. קווי הדמיון נפתחו, יחד עם הגבולות הפיזיקליים, והפיחו רוח חדשה בחיי הפרסום, המכירות, השיווק והייבוא לרווחת אנשי העסקים והלקוחות באשר הם.

לא בכדי נאמר כבר כי בעשור האחרון כמעט כל בעל עסק השכיל להפנים כי לבניית אתר אינטרנט למטרות שיווק או מיתוג עצמי. עידן האינטרנט החליף למעשה את חלוקת הפליירים בתיבות הדואר של כל אחד ואחת מאיתנו (ובכך תרם שלא במכוון לאיכות הסביבה?), את הכרוז על החמור בימי פרה- ההיסטוריה (חוץ מ"אלתה זכן" האגדי), ואת דפי זהב המיתולוגיים. אם אתה לא באינטרנט- אתה ממש לא קיים.

אחרי שהשקעת בייעוץ או שכרת שירותי חברת בניית אתרים , בחרת עיצוב גרפי ואת הדומיין הרלוונטי, לבטח תבין חיש מהר כי אין בכך די. על מנת לכבוש את קהל הלקוחות העתידי שלך, להגדיל את נפח המכירות ולהגיע אל מגוון רחב של גולשים, יש צורך ביותר מאתר מושקע, דומיין חד וישיר, והמלצה טובה מפה לאוזן, יש צורך להופיע במנועי החיפוש הכי מקצועיים. איך עושים את זה? קידום אתרים מתמחים ומתחייבים להבאת האתר שלך אל ראשית תוצאות החיפוש במנוע החיפוש הכי נחשק ונחשב: מנוע החיפוש "גוגל".

גוגל מחליף למעשה את כל האינציקלופדיות המאובקות שהיו לנו בבית אמא, המילונים של אבן שושן, ואת העצה של השכנה מלמטה, שתמיד יודעת מה הכי טוב בשבילך. מיליארדי הקלקות ושימושים נעשים באמצעות מנוע החיפוש הזה, ותוצאות החיפוש הן כל כל מהירות ומידיות, שאין להן תחליף.

קידום אתרים מתבצע באמצעות שתילת מילות מפתח, להלן המילים הנוגעות לחיפוש התחום המדובר, או השירות שהמבוקש, מקושרות לכתובת האתר, בדרך כלל דף הבית של העסק שלכם באינטרנט.

מכוון שלגולש הממוצע, הרגיל לתעשיית האינסטנט, הפסט פוד והמדיה החברתית, אין סבלנות לחיפושים ולדפדוף אל הדף השני של תוצאות החיפוש, חשוב להתאמץ ולהעפיל אל ראש הדף הראשון בתוצאות החיפוש של מילות המפתח המקודמות.

 

Go to top of page