טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

דינמיות של קידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום דינאמי שמתעדכן באופן יומי בעיקר בשל שינויים של אלגוריתמים של מנועי חיפוש ובראשם גוגל. על אף העדכונים שבעלי אתרים ובאי כוחם- מקדמי אתרים-נאלצים להתמודד עימם יש כללים שנשארים רלוונטיים לאורך זמן רב. אחד הכללים החשובים ביותר בתחום של קידום אתרים הוא יצירת תוכן רלוונטי לגולשים. הסיבה לכך היא כמובן הניסיון של מנועי החיפוש לטייב את תוצאות החיפוש, ולסייע לגולשים למצוא אתרים מתאימים לפי מילות החיפוש הרלוונטיות.

 

אי לכך, במסגרת קידום אתרים יש פעילות רבה בתחום של שיפור האתר הקיים, בבדיקת קוד האתר ובמיקוד דפי האתר לפי תגיות מתאימות. לכן רצוי כבר בשלב של בניית אתרים לדאוג לתשתית קידומית מתאימה. בנוסף, לשם קידום אתרים יעיל יש להגדיל את מספר העמודים באתר עם תוכן רלוונטי. כתיבת התוכן צריכה להתבסס על מילות המפתח שרצוי לקדמן, אך חשוב שהיא תהיה עניינית, מעניינת ואיכותית כך שהלקוח יישאר זמן רב באתר- דבר הנחוץ הן מבחינה שיווקית והן מבחינה קידומית.

 

רצוי שכתיבת תוכן רלוונטי לאתר תעשה במסגרת קידום אתרים מאחר ועל מנת לקדם את האתר בצורה האופטימאלית  יש מספר כללים שצריך להקפיד עליהם כגון: אורך הטקסט, מבנה הטקסט, מספר החזרות על מילות המפתח במהלך הטקסט, יצירת קישורים מתאימים מהטקסט וכו'. מאחר ויש לעדכן את התוכן באתר בצורה שוטפת ורבה, פעמים רבות בעלי אתרים המנסים לקדם בעצמם את האתר, אינם מצליחים לעמוד בקצב הטקסטים. לכן, רצוי להתייעץ עם חברת קידום אתרים או לעבוד בשיתוף פעולה עם כותבי תכנים מוכשרים בתחום.

.

Go to top of page