טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית דפי נחיתה

דפי נחיתה מוקמים בדרך כלל לצורך ליווי קמפיין אינטרנטי ממוקד, כיוון שהפניה מהפרסום לאתר הבית אינה אפקטיבית. כאשר רוצים לקדם מבצע מסוים, יש לבנות עמוד אינטרנט אחד שירכז בתוכו את המידע הרלוונטי ויאפשר לגולשים ליצור קשר עם המפרסם- זהו עמוד הנחיתה. מדף הנחיתה עצמו ניתן לקשר לאתר הבית, למי שמעוניין בהרחבת ההכרות עם המפרסם ופועלו.

בניית דפי נחיתה ועיצובם היא התמחות מיוחדת בתחום בניית האתרים. חשוב לדעת שעיצוב דפי נחיתה הוא שונה מאוד מתהליך של עיצוב ובניית אתרים רגילים. מי שעוסק בבניית דפי נחיתה צריך להיות בעל אוריינטציה שיווקית ברמה גבוהה, לדעת לחבר את העמוד לחזון והיוזמות השיווקיות של בעל העסק, להתאים את העיצוב למיתוג הכללי של המפרסם ועוד.

מעבר לבניה ועיצוב של דפי נחיתה, אסור לשכוח את החלק החשוב של התוכן. כתיבת תוכן לדפי נחיתה היא עבודת קופירייטינג לכל דבר. כדי להגיע לעמוד נחיתה מוצלח שישיג את מטרותיו בהגדלת המכירות, יש להשקיע בכתיבת תוכן שיווקי ממוקד שימשוך את עיני הגולשים, יגרום להם להסתקרן ויניע אותם לפעולה. יחסי המרה של דפי נחיתה טובים יוכיחו את את יעילותם ועמידת במטרה.

אנו באינטרדייט עוסקים בבניה של דפי נחיתה כבר שנים רבות ומציעים אותם ללקוחותינו כחלק ממגוון שירותים אינטרנטיים.
התפיסה ההוליסטית שלנו כיזמי אינטרנט בעצמנו, עוזרת לנו להבין את צרכי הלקוחות ולדעת להתאים עבורם את דפי הנחיתה הטובים והאפקטיביים ביותר. אנו בונים דפי נחיתה גם כחלק מקמפיין של קידום אתרים ממומן וגם כשירות העומד בפני עצמו.

ניתן להתרשם ממגוון עבודותינו בתחום

דרינקה

עמוד נחיתה למכשיר דרינקה החדש, עיצוב נקי, מודרני ומזמין

יזמקו

עמוד נחיתה למבצע ענק של יזמקו, עיצוב מושך ואטרקטיבי, שימוש בטכנולוגיות מגוונות וחדשניותיזמקועמוד נחיתה למבצע המוביל בתחום המדפסות, שימוש בטכנולוגיות שונות ומגוונות, עיצוב נקי ומושךיזמקועמוד נחיתה למבצע המוביל של יזמקו בתחום שירותי המחשוב. עיצוב מינימליסטי וברור עם הנעה לפעולה

Go to top of page