טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתרי הכרויות

היום, כאשר עולם ההכרויות עבר להתנהל כמעט באופן מוחלט בזירה האינטרנטית, ההתמחות בבניית אתר הכרויות היא יתרון גדול.
לנו באינטרדייט, יש ניסיון רב ועשיר בבניית אתרי הכרויות שונים ומגוונים, בארץ ובחו"ל, שמהווים בית לקהילות שונות ברחבי הרשת.

בניית אתר הכרויות היא משימה מורכבת מבחינה טכנולוגית. כאשר בונים אתר הכרויות חדש, צריך לקחת בחשבון את כל המערכות שצריכות להתקיים בו ולדעת לסנכרן ביניהן ולבצע את התכנות בהתאם. אתר הכרויות דורש פיתוח מערכות שונות כמו ניהול מאגר משתמשים, סליקה של כרטיסי אשראי, מערכות תקשורת פנימיות כמו צ'אט ומערכת הודעות סגורה ועוד.

הדבר החשוב ביותר באתר הכרויות הוא מנגנון החיפוש, שגם הוא, בפני עצמו, משימה לא פשוטה מבחינת התכנות. כל אתר הכרויות מציע לגולשיו את האפשרות לבצע חיפוש ממוקד לפי ההעדפות האישיות של כל אחד, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, בעלי רמת התאמה גבוהה ופוטנציאל לפתח קשר. אנו באינטרדייט מפתחים מערכות חיפוש מתקדמות ומשוכללות שמאפשרות לגולשים להגיע לתוצאות מקסימליות.

הניסיון הרב שלנו בתחום בניית אתרי הכרויות הוא מה שהוביל אותנו להעמיק ולהרחיב את הפעליות לתחום האפליקציות. פיתחנו אפליקציות מתקדמות לסלולר ולטאבלטים שמאפשרות לגולשים שלנו להמשיך להשתמש בשירותי האתר מכל מכשיר, בכל שעה, בנוחות ובקלות.
פיתוח אפליקציות הכרויות הוא תחום שלא הרבה חברות מתמחות בו ואנו שמחים להציג התמחות זו להציע את שירותינו בתחום. ניתן להתרשם מאפליקציות הכרויות שונות שפיתחנו כאן.
ניתן לצפות ולהתרשם מהמגוון הרחב של אתרי ההכרויות שהקמנו.

NYRichdate   Sugar Daddy   Sugar Baby

NYRichDate- הכרויות לעשירים בניו יורק

greendate

 

GreenDate- אתר הכרויות לצמחונים וטבעונים

קשרים – הכרויות לדתיים

דייטפלוס – אתר הכרויות

שקוף - הכרויות בצפון

שקוף – הכרויות בצפון

השדכן הגדול - הכרויות לחסידי ברסלב

השדכן הגדול – הכרויות לחסידי ברסלב

Go to top of page