טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

בניית אתרי הכרויות אפקטיביים

מאז כניסתו של האינטרנט לחיינו בניית אתרים הפכה לתחום מבוקש מאוד עבור כל בעל עסק. היום כבר כל אחד יודע שלהצליח בעסקים ללא אתר אינטרנט מושקע ומקודם זו משימה בלתי אפשרית. כל עסק שרוצה להקים אתר אינטרנט מחפש חברת בניית אתרים שתתאים לו שתוכל לבנות עבורו את האתר המוצלח ביותר בעבורו.

כמספר סוגי העסקים כך מספר ההתמחויות בתחום בניית אתרים. ישנן חברות שמתמחות בבניית אתרי מכירה. הכוונה לחנויות וירטואליות שבית העסק משתמש בהן למכירה של מוצריו. תחום התמחות נוסף הוא בניית אתרי תדמית, מדובר באתרים שמטרתם אינה למכור אלא בעיקר לספק מידע אודות העסק או החברה. אתר תדמיתי מהווה בעצם שער כניסה אל בית העסק ומטרתו לשדר רצינות ואמינות ללקוחות הפוטנציאליים על מנת למשוך אותם להשתמש בשירותי החברה. בין שאר ההתמחויות ישנה נישה נוספת שהיא פעילה ודינמית מאוד ברשת והיא בניית אתרי הכרויות.

אתרי הכרויות מאתגרים

זירת ההכרויות עברה כבר מזמן להתנהל כמעט באופן בלעדי ברשת האינטרנט. אם בעבר אנשים היו מכירים את בני זוגם מפה לאוזן או דרך הכרויות מקריות, היום חלק גדול מהאנשים מחפשים זוגיות דווקא דרך אתרי הכרויות ברשת. בניית אתר הכרויות דורשת יכולות מאוד מסוימות שאינן מתאימות לאתרים רגילים ולהיפך. בבסיס של כל אתר הכרויות עומד ניהול מאגר משתמשים או מנויים שנרשמים לאתר ופותחים כרטיס אישי במערכת. מאגר זה צריך להיות נגיש וקל לשימוש על ידי הגולשים ולהכיל פונקציות של העלאת תמונות, מלל בו יכול בעל הכרטיס לספר על עצמו ובחירה מתוך קטגוריות שונות שנקבעות מראש ובאמצעותן יכול המנוי לתאר את אופיו, מראהו והעדפותיו השונות. כמובן שצריכה להיות בכל אתר הכרויות גם מערכת חיפוש מתקדמת שבאמצעותה יוכלו הגולשים לאתר את בני הזוג הפוטנציאליים. בנוסף, כמעט בכל אתר הכרויות נעשה שימוש במערכת צ'אט או תיבת הודעות אישית שמעניקות לגולשים את היכולת לתקשר ביניהם. אתרי הכרויות בתשלום צריכה להיבנות גם מערכת סליקה מתקדמת שמאפשרת לחייב את המנויים בכרטיסי אשראי דרך האתר. ישנם עוד כמה מאפיינים של אתרי הכרויות שהופכים את תחום בניית אתרים בנישה זו למאוד מאתגר ומעניין עבור בוני אתרים, ואין ספק שתחום זה ימשיך לגדול ולהתפתח.

Go to top of page