טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

אופטימיזציה של האתר לצורך קידום אתרים

On-page SEO או בעברית – אופטימיזציה של הדפים באתר שלכם, זו בעצם טכניקה של קידום אתרים אשר נועדה לעזור לגוגל ומנועי חיפוש אחרים לקרוא את האתר שלכם ביעילות גבוהה יותר, ועל ידי כך בעצם לדרג אותו יותר גבוה בעבור הביטויים שתתמקדו בהם.

במאמר הבא נמנה את הדרכים הטובות ביותר לשיפור דירוג האתר שלכם על ידי שינוי הקוד באתר שלכם. רק קחו בחשבון שאם אין לכם רקע בתכנות ובנייה של אתרים, אתם עלולים מעט להסתבך עם העניין הזה, כך שתוכלו פשוט לפנות לחברת קידום אתרים שתוכל לעזור לכם להתעסק עם העניין.

כותרות עמודים – חשוב שמילת המפתח שאתם מנסים לקדם תופיעו בכותרת של העמוד אך ורק פעם אחת. שכן אם הביטוי יופיע יותר מידי פעמים זה עלול להחשב שמשהו שלילי בעיני גוגל.

תתי כותרות – תתי הכותרות באתרכם הינם בעלי מידת חשיבות כמעט זהה לחשיבות של כותרות העמודים. לפיכך מומלץ שגם פה תופיע מילת המפתח שלכם בעמוד. רק שימו לב שמילת המפתח לא מופיעה יותר מידי פעמים, או שהיא מופיעה באופן לא טבעי. גוגל ומנועי החיפוש השונים יודעים לזהות זאת. כך שפשוט תנסו להכניס את מילות המפתח באופן נעים לעין.

תוכן – תוודאו שמילת המפתח שאתם מנסים לקדם תופיעה בטקסט שלכם בדרך הכי טבעית שניתן. לצד זאת, אל תתלהבו יותר מידי ותפציצו עם הרבה מילות מפתח, תעשו זאת בטוב טעם ובהתאם להלך הרוח של הטקסט שנכתב. כלומר אין צורך אפילו לחשוב על הוספה של מילות המפתח לעתים רבות, וזאת בהנחה שהטקסט מדבר על נושא שקרוב למילת המפתח שלכם.

תמונות – עליכם לשים לב שהאתר שבבעלותכם יהיה עשיר ככל הניתן בתמונות. כל תמונה שנמצאת באתרכם ניתנת למציאה במנוע החיפוש של גוגל בסופו של דבר. כך שככל שיש לכם יותר תמונות, כך הסיכויים שיגיעו לאתרכם דרך תמונה כזו או אחרת גובר. כמו כן, הימצאות של תמונות ליד טקסט גורם לגוגל לפרש את העמודים שלכם כיותר איכותיים ועשירים. רק תוודאו שהתמונות באתרכם מופיעות עם תגים שמתארים אותן.

היררכיית עמודים – ככל שהעמודים באתר שלכם יותר מסודרים, כך גוגל מפרש אותו כאתר יותר איכותי ונגיש לגולשים. בסופו של יום אצל גוגל רוצים שלגולשים תהיה את חווית הגלישה הטובה ביותר. כך שאם האתר שלכם יזוהה כאתר נגיש ונוח, אשר מסודר באופן שקל לנווט בו, תוכלו להרוויח מכך שגוגל יעריך את אתרכם יותר. כך שחשוב שתדעו שכאשר אתם מסדרים את האתר שלכם כהוגן, גם הגולשים שלכם ירוויחו וגם אתם תרוויחו בסופו של דבר.

Go to top of page